autor:

Sia má nový videoklip a je na co se dívat

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
1
Sia má nový videoklip a je na co se dívat

Pokud vám jméno australské zpěvačky Sii nic neříká, nevadí. Pokud vám neříká nic ani TV show Dancing Mom´s a jméno jedenáctileté Maddie Ziegler (nám tedy ne), také se nic neděje.

Důležitost těchto dvou jmen tkví v tom, že společně natočily videoklip k písni Chandelier, který je, velmi jdnoduše řečeno, výjimečný. Výjimečný zpěvem, slovy, příběhem a tancem jedenáctileté holčičky, která zvládá dokonale nejen to, ale ještě vyjadřovat obličejem a pohyby celého těla emoce, o kterých by ani v takovém věku neměla mít ponětí, že existují.

Tento bláznivý a ztřeštěný klip měl přes milion shlédnutí za prvních 24 hodin od jeho zveřejnění a zamyslete se, kdy naposled vás nějaký videoklip doslova připoutal k židli, zhlédli jste ho až do konce a pak doopravdy přemýšleli o tom, co jste viděli?

Maddie nepřestává tančit ani na vteřinu a pohybem vyjadřuje mysl člověka, který je závislý, v depresi a jehož mysl je přeplněná, ale zároveň také jaksi prázdná a zanedbaná... Wow. My tleskáme.

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist