autor:

První B L C K L S T párty bude mít premiéru tuto sobotu v The Chemistry Gallery

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
První B L C K L S T párty bude mít premiéru tuto sobotu v The Chemistry Gallery

The Chemistry Gallery je unikátní prostor na unikátním místě. Kromě toho, že funguje jako moderní galerie, stává se pomalu ale jistě i novým prostorem pro taneční parties. Ve spolupráci právě s The Chemistry Gallery vznikla nová party noc s poněkud odvážným konceptem.

Většinou jsou lidé zvyklí sledovat a následovat oblíbená jména. Kolikrát nemusí jít o nic objevného, ani zábavného, ale jméno prostě táhne. My jsme se rozhodli celou věc otočit. 

BLCKLST (FB událost ZDE) je mejdan, který není postavený na žádném jménu, což ale rozhodně neznamená, že bychom úlohu DJs nějak podceňovali. #1 naopak přiváží jednoho velmi sofistikovaného DJ ze Slovenska, který vydává na několika labelech i mimo česko-slovenské teritorium.

Line-up doplní dva další DJs z Čech. Jména všech se dozvíte v průběhu, nebo až na konci jejich setů z VJ projekcí. Všichni budou hrát v světlo-propustném boxu, takže je budete vnímat, ale neuvidíte jim do tváří.

 

TRAP | GHOUSE | DARK HIP-HOP | AMBIENT | TECHNO | GEOMETRIE | MINIMAL

 

Blck List 1


Přijďte si užít party trochu jinak, podpořenou těmi, co vysílají video signál. Projekce a VJing bude mít na starosti dvojice, která si říká TV Tiger (znáte například i z Lunchmeatu). 

Vstupné je minimální, začíná se ve 22h v sobotu 16. května, celý set up ctí čisté linie, přináší nové zážitky a hudebně se ponese v duchu trapu, minimal techna, house, temného hip-hopu a geometrie.

Vizuál první BLCKLST party dělal Michal Škapa aka Tron, legenda českých writerů s přesahem. Ten měl koneckonců právě v prostorách Chemistry poměrně nedávno velmi úspěšnou autorskou výstavu.

 

Black List 22

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál