autor:

Překvapivě dobrý trailer k filmu Beyoncé & Jay Z "Run"

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Překvapivě dobrý trailer k filmu Beyoncé & Jay Z  "Run"

Jay Z jako gangster a Beyoncé jako jeho gangsterská láska, která se nebojí ničeho a svého vyvoleného podporuje ve všem - ať je to legální nebo ilegální. Jako promo ho natočili k propagaci nadcházejícího společného turné "On the Run", které začne 25. června v Miami.

Run je čtyřicetiminutový akční film s těmito dvěmi hollywoodskými hvězdami v hlavní roli (které si ho i vymysleli a zaplatili) a v režii Meliny Matsoukas, která už s Beyoncé v minulosti spolupracovala, nepostrádá střílečky, exploze, automobilové honičky ani vášnivou lásku. (Ne že by zrovna jeden ze současných nejbohatších manželských párů měl zapotřebí vykrádat banku, ale Beyoncé možná potřebovala ukázat, že jí to sluší i v lyžařské kukle...)

I když film nikdy nebude v kinech, jak se dozvíte na konci s obrovským nápisem přes celou obrazovku "Coming Never", přesto se jim podařilo získat jako kolegy např. Seana Penna, Blake Lively, Jakea Gyllenhaala nebo Emmy Rossum jako nekompromisní krásnou policistku.

Posuďte sami, jak se jim podařilo nahlédnout do o trochu jiného rybníčku showbusinessu. Za nás: Překvapivě dobré ;)

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál