autor:

Poslechněte si nové album Daft Punk - Random Access Memories!

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Poslechněte si nové album Daft Punk - Random Access Memories!Random Access Memories je název nového alba z dílny francouzského elektronického dua Daft Punk. Ke spolupráci na desce přizvali několik zvučných jmen hudebního světa 70. a 80. let a jejich společné úsilí tak přednese hold hudbě této doby. Na albu s nimi tedy spolupracovali např. Nile Rodgers, Paul Williams, Pharrell Williams, Todd Edwards, DJ Falkon, Chilly Gonzales nebo Julian Casablancas.

Ti také v osmidílném seriálu s názvem The Collaborators diskutují nad svou účastí a angažovaností ve vývojovém procesu alba Random Access Memories. Disco legenda Giorgio Moroder ve své episodě říká, že co svět v současné době potřebuje nejsou jen taneční songy, potřebuje něco naprosto nového a unikátního. Jediné, co se před oficiálním vydáním alba dostalo ven, je ukázka singlu s názvem Get Lucky. A nyní si můžete ZDARMA poslechnout celé album ve svých iTunes!

Poslechněte si nové album Daft Punk - Random Access Memories! 1

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál