autor:

Nový singl pražské dreampopové kapely Mayen

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Nový singl pražské dreampopové kapely Mayen

Je to první singl z EP nazvaného "Elegy", které vyjde v letos v březnu. EP Lukáš nahrával v Berlíně u Igora Brusa z Deaths, mix a mastering dělal Tomáš Havlen. "Hometown" je jako většina chystaných songů o vyrovnávání se minulostí, protože jedině pak se podle něho člověk může naplno soustředit na přítomnost.

"Hrubé demo songu Hometown jsem napsal minulé jaro za jedinou cestu vlakem z Prahy do Ústí nad Labem. Mám pocit, že na téhle trase funguje nějaká neuvěřitelná chemie, protože se mi ještě nestalo, aby mě tahle cesta k něčemu novému neinspirovala."

Lukáš1

"Od posledního EP Wonder Years se změnilo to, že jsem se naučil základy produkování v hudebním softwaru a nejsem už tolik odkázán na producenta. A taky se do nahrávání zapojili spoluhráči z kapely Lukáš Klavrza  a Josef Hradilek, což mi uvolnilo ruce v tom, že můžu vymýšlet i takové riffy a melodie, které bych sám zahrál jen s potížemi."

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál