autor:

Norské duo Röyksopp vydalo nový singl!

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
4
Norské duo Röyksopp vydalo nový singl!

Röyksopp - Forsaken Cowboy

rám dolní

Röyksopp - Forsaken Cowboy

Tento čerstvý singl potěší každého fanouška geniálního elektropopového dua, které ve svých iglů v rodných norských pustinách rozhodně nezamrzlo, ale naopak tvoří další a další skvělé pecky. Singl obsahuje dvě skladby. První skladba, to je Forsaken Cowboy. Absolutní pohoda, kdy se jednoduše musíte  posadit, dát ruce za hlavu, zavřít oči a poslouchat. A když budete poslouchat pozorně, možná v poslední minutě uslyšíte polární záři.

Röyksopp - Keybord Milk

Když otočíte vynil na druhou stranu, rozjede se Keybord Milk. Nemilosrdně syntetizující příběh o tom, jak letošní zima, jakkoliv se zdála býti věčná, pomalu končí a přichází kýžené jaro. Skvělý beat a energická katarze, tak to má být. Ať už ale najdete v těchto skladbách cokoliv, rozhodně vám zpříjemní následující dny. A společně se můžeme těšit na nové album. Snad brzy.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


4 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist