autor:

Nezveřejněná skladba od Daft Punk: Drive

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
1
Nezveřejněná skladba od Daft Punk: Drive

Soma Records 20 Years

sediva-cara

Milujete elektronické hudební duo Daft Punk, a jejich nejnovější počin soundtrack k filmu Tron Legacy už se ve vašem MP3 přehrávači zabydlel natolik, že byste ho rádi nahradili nějakou novější produkcí? Je tady tip na do dnešních dnů neuveřejněnou skladbu Daft Punk z roku 1994 s názvem "Drive".  Představte si situaci, kdy prohledáváte dávno zapomenuté nahrávky a mezi nimi najdete kazetu s názvem "Daft Drive". A je to tady, zapomenutá skladba Od Daft Punků vyjde na tří-diskové hudební kompilaci "Soma Records 20 Years", a kromě Daft Punk, kteří první CD již zmíněnou skladbou otevírají, se na kompilaci objeví jména jako Slam, nebo Silicon Soul.

dvojita cara


Poslechněte si ukázku z alba "Soma Records 20 Years" i bez věhlasných Daft Punk, kvůli kterým si kompilaci od Soma Records určitě pořídíte!


Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist