autor:

Nejhůře hodnocené video na Youtube!

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
2
Nejhůře hodnocené video na Youtube!

Nejhůře hodnocené video na Youtube může být jen jedno. Kdo si odnáší tuto nepříliš lichotivou cenu se svými 1 161 700 "dislike" (nelíbí se mi to)?

Baby Justin Bieber

predel-dekor
Všichni máme svá nej, jen zřídkakdy se však stává, aby se něco stalo oblíbené pro většinu lidí kolem nás. Každý rub má i svůj líc, takže tu máme i pohled z druhé strany, a to na věci, které se nám prostě nelíbí. A jednou z takových věcí, která se nelíbí skutečně velké spoustě lidí, je videoklip "Baby" Justina Biebera, který pokořil příčku nejvyšší tím, že na video portále Youtube obdržel největší množství "dislike"(nelíbí se mi to) označení. Videoklip "Baby" si neoblíbilo 1 161 700 uživatelů. Číslo, které vypadá tak hrozivě doprovází 4 296 351 komentářů, ve kterých se diskutuje o tom, jestli je tato píseň skutečně tak špatná, či nikoliv... Podívejte se na videoklip tohoto mladého zpěváka a udělejte si obrázek o tom, jestli je těch 1 161 700 negativních reakcí zasloužených, nebo je to jen náhoda.

Justin Bieber - Baby ft. Ludacris

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist