autor:

Legendární Blur se vrací!

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Legendární Blur se vrací!

Legendarni blur se vraci 1

sediva-cara

Tahle skupina se stále schází a zase rozchází. Od doby, kdy se naposledy sešli, v roce 2009 na Glastonbury, už uplynulo skoro tři roky. A nedávno zase spojili své síly a zahráli na předávání cen Brit Awards 2012, kde také, jen tak mimochodem, dostali cenu za mimořádný přínos hudbě. Ještě ve stejný den oznámili, že zahrají regulérní koncert u příležitosti ukončení olympijských her, které, jak jistě všichni víte, proběhnou v srpnu v Londýně. A nejen to! Přidali další dva koncerty na festivalech v Dánsku a Švédsku a očekává se, že další eventy budou přibývat. 

Blur vznikli v roce 1989 v nové vlně kapel patřících pod označení britpop. Toto hudební hnutí vychází z klasického britského kytarového popu 60. a 70. let, ale je tu více syntetizátorů a elektroniky. Blur do této doby vydali sedm řadových alb a poslední byl Think Tank před osmi lety. Nyní už se také šušká o novém albu, ale zatím je to v nedohlednu. Jejich příznivci si budou muset ještě počkat. Avšak jejich megakoncert v Hyde Parku 12. srpna, by si žádný Blur fanoušek neměl nechat ujít. Bude to koncert roku! Sice se už lístky vyprodaly (asi za pět minut!), ale jestli budete mít štěstí, tak nějaké určitě ještě seženete. Každopádně já tam budu taky, tak se tam snad s nějakými čtenáři Wornu potkáme.

sediva-cara

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál