autor:

Jessie Ware - britský soul-pop jede do Prahy

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Jessie Ware - britský soul-pop jede do Prahy

Jako malá poslouchala Arethu Franklin, Franka Sinatru, Ellu Fitzgerald a úplně poprvé si veřejně zazpívala první sloku vánoční koledy v deseti letech. Dnes jí je 28 a nedávno vydala své debutové album Devotion, kritiky velmi dobře přijaté, stejně tak i posluchači, které si už stihla získat dlouhou řadu, díky svému procítěnému projevu. Získala hned dvě nominace BRIT Awards, drží se na předních příčkách evropských hudebních hitparád a vše nasvědčuje tomu, že ji čeká zářná budoucnost. Ale to nejlepší teprve příjde, brzy totiž zavítá i do našeho kraje a 21. března odehraje koncert v pražském Paláci Akropolis.

Jessie Ware1

Kritici Ware chválí, že hudba a tvorba hudby samotné jsou pro ní na předním místě, že netouží po prvoplánovém zviditelnění sebe sama. Ware se ale nebojí své parádní soulovky obohatit troškou kvalitního popíku - ovšem strach nemá ani z hip-hopu a R'n'B, z čehož vznikají zajímavé a skvěle poslouchatelné crossovery. Někteří kritici považují Ware za chybějící pojítko mezi Adele, DJem SBTRKT a Sade. Zkrátka Jessie Ware má něco v sobě a je více než zajímavým zážitkem postupně objevovat co to je. 21.3. k tomu budete mít perfektní příležitost.

 

Jessie Ware

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál