autor:

Iiris- víla z Estonska

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Iiris- víla z Estonska

Iiris- víla z Estonska 1

sediva-cara

Tihle seveřani v sobě mají jistý nezdolný kořínek, který z nich dělá velmi sebejisté a ambiciózní hudebníky. Jedním z nich je i mladá estonská zpěvačka s kouzelným jménem Iiris. Iiris má na svém kontě zatím jen jedno album, které spatřilo světlo světa teprve nedávno. Svou podmanivostí a originalitou už ale stihlo udělat dojem. Singly téhle estonské slečny od začátku působily velmi nadějně a album jako celek je skvělé. Je to kombinace často melodického popu s prvky elektroniky, velmi alternativní v kombinaci s přírodními nástroji jako jsou nejrůznější píšťalky a bubínky. O žádnou relaxační hudbu ale nejde. Většina skladeb je naopak velmi energických. Nejdůležitějším prvkem je hlas Iiris Vesik, který je stejně jako je tomu u dalších (nejen) estonských zpěvaček naprosto jedinečný. Tenhle úžasný hlas v kombinaci s roztomilým přízvukem a originálními skladbami, které mají každá něco do sebe dělá z alba The magic gift box moc zajímavý kousek. O téhle slečně doufejme ještě uslyšíme.

 

Iiris- víla z Estonska h

 

Pro ty z vás, kteří o Iiris prozatím neslyšeli doporučuji shlédnou tenhle stylový videoklip k singlu Weirdo. Podle mě je skutečně povedený.

ram-horni

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál