autor:

Elektronický Eskmo a jeho EP Terra

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Elektronický Eskmo a jeho EP Terra

 Kalifornský producent Brendan Angelides a.k.a. Eskmo má už měsíc "venku" své nejnovější EP Terra. Dost dlouhá doba na to, abychom si jej poslechli a hlavně strávili. Sedm skladeb, to už je malé album, tudíž není radno nic uspěchat.

Elektronický Eskmo a jeho EP Terra_1

Eskmo je jako dobré víno, musíte ho trochu v té puse poválet, vychutnat a nechat doznít. To není jako panákovat zelenou. O to větší zážitek vám ovšem může nabídnout. Nutno ovšem podotknout, že tahle hudba není dělaná pro laciné reproduktory, ale správně vynikne až v něčem s větším rozsahem. Elektronický producent ze slunného San Francisca dal svým debutovým albem Eskmo (Ninja Tune, 2010) jasně najevo, že v něm něco dříme. Zbývalo už jen potvrdit, že je to opravdu nefalšovaný talent, a to se mu tímhle "ípíčkem" povedlo. Sedm skladeb, přičemž ani jedna za druhou nezaostává, naopak se vzájemně podporují, nemá chybu, a tak nezbývá než říct, že EP Terra je "prostě dobrý". A nejen to, Eskmo také ukázal, že ačkoliv je jeho hudba nadpozemská, on stojí nohama pevně na zemi. Jeho EP si totiž můžete zdarma poslechnout na jeho stránkách, a pokud is ho budete chtít stáhnout, je jenom na vás, jestli zaplatíte 1$ nebo 10$. Tento přístup je narozdíl od jiných interpretů, kteří nezaznamenali nástup jednadvacátého století, velice příjmený. Jestli se vám tedy tahle hudba líbí, stahujte a oceňte autora podle svého nejlepšího svědomí.

 

Eskmo- Buffalo

 

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál