autor:

Čtyři hudební videoklipy pro dnešní den

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Čtyři hudební videoklipy pro dnešní den

 

r 1

 

Každý si rád poslechne dobrou hudbu. Když je však k tomu natočen i zajímavý videoklip, zážitek je pak dvakrát větší. Proto jsme vybrali čtyři zajímavé videoklipy, které vás dozajista osloví. A jestli ne, jednoduše pouze poslouchejte.

 

lomena cara spodni

Cinnamon Chasers- Luv Deluxe

Jako první si dáme dva roky staré dílko, které je ovšem zářným příkladem toho, jak má takový videoklip vypadat. Pětiminutový příběh o nevyhnutelnosti osudu k pohodové písni Luv Deluxe od Cinnamon Chasers je počinem nadějného režiséra Samana Keshavarze. Tento pětadvacetiletý mladík původem z Íránu od té doby natočil plno vyjímečných klipů, tento ovšem patří mezi jeho největší hity.

 

lomena cara spodni

Spoek Mathambo- Control

Je známo, že jihoafričtí umělci jsou originální, zvláště na poli hudby. Pochybovače přesvědčí následující klip z dílny producenta a DJe, který si říká Spoek Mathambo. Ten udělal skvělý remake klasické pecky Joy Division- She´s Lost Control, který je na internetu označována jako ”darkwave township house”. Klip režíroval známý fotograf Pieter Hugo, který moc dobře věděl, že černobílá v tomto případě bude výborně fungovat. Vyjímečný audiovizuální zážitek, při kterém nad sebou ztratíte kontrolu.

 

lomena cara spodni

Wiley- Numbers in action

Máte rádi britský grime? Jestliže rapujícím týpkům moc neholdujete, Wiley vás přesvědčí, že tomuto žánru se netřeba vyhýbat. Dynamická flow a k tomu zábavné video od londýnského studia Us. I wanna see numbers in action!

lomena cara spodni

Justice- Civilization

A nakonec si dáme horkou novinku. Je tomu teprve pár dní, co světlo světa spatřil videoklip k písni Civilization od notoricky známých Justice. Režie se ujal Edouard Salier, autor klipů pro Massive Attack nebo Air, dále režisér krátkometrážních snímků, fotograf, výtvarník, designér a bůhví co ještě. Na facebooku toto video stihlo LIKEovat už osm a půl tisíce lidí. Jste mezi nimi, nebo truchlíte po éře videoklipu D.A.N.C.E.?


 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál