autor:

Britská kapela Radiohead nečekaně představila nové album The King of Limbs

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Britská kapela Radiohead nečekaně představila nové album The King of Limbs

radiohead

Hello Digital World!! Ti co vládnou technologiím v dnešní vyspělé době si od dnešního dne 14. února můžou stáhnout nové album Radiohead King Of Limbs. Britská kapela Radiohead se rozhodla vyčkat a oznámila svým fanouškům onu radostnou novinu těsně po vyhlášení Grammy. Na jejich oficiálních stránkách je možné si toto album stáhnout ještě před jeho oficiálním představením, které proběhne v květnu. Na webových stránkách thekingoflimbs.com je tato digitální verze v předprodeji za 9 dolarů za MP3 formát a nebo kvalitnější Wav za dolarů 14.

radiohead-king-of-limbs

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Beach Fossils

  Beach Fossils

  Parta čtyř hudebníků se v roce 2009 rozhodla, že opustí svoje bývalé kapely, začne spolu nahrávat a podepíše smlouvu s místní nahrávací společností Capture Tracks. Na první pohled obyčejní kluci, kteří pocházejí z rodin hudebníků.

 • Gorillaz: We are T.E.N. hl

  Gorillaz: We are T.E.N.

  Odpověď na různé uměle vytvořené boy a girlbandy, Superstar a jiné talentové soutěže z nichž vzešly hvězdy, které stejně jako rychle zazářily i zhasly - to jsou Gorillaz. 28.Listopadu vychází jejich The Singles Collection: 2001-2011.

 • Legendarni blur se vraci hl

  Legendární Blur se vrací!

  Legendární britpopová skupina Blur se vrací se třemi novými koncerty. Tahle skupina se stále schází a zase rozchází. Od doby, kdy se naposledy sešli, v roce 2009 na Glastonbury, už uplynulo skoro tři roky. A nedávno zase spojili své síly.