autor:

Boy Wonder And The Teen Sensations, The Oxx a Dj Vegy zahrají dnes na pražském Střeleckém ostrově

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Boy Wonder And The Teen Sensations, The Oxx a Dj Vegy zahrají dnes na pražském Střeleckém ostrově

Ještě jsme se pomalu ani nevzpamatovali z poslední okupace Střeláku, kde VR/Nobody s Aid Kidem udělali z pontonu pro nás událost léta a už je tady ponton další. V úterý 4. srpna dáme otočku o ‘třistašedesát‘ směrem ke kytarám. Naše další “pizza” párty bude ujetá a vtipná.

 

Boy Wonder 1Boy Wonder And The Teen Sensations

Mít kapelu jen s laptopem a nazvat jí dlouze Boy Wonder And The Teen Sensations, není úplně normální. Kuba Kaifosz je frontmanem Wild Tides, šéfredaktorem českého Vice a má zároveň zjevný talentový přetlak. A smysl pro bizarní humor.

Nejlíp stejně vystihuje svoji karaoke produkci Kuba sám: “Boy Wonder & The Teen Sensations je pomník rock’n’rollovýmu neumětelství, přehnaný glamový pompéznosti a absolutnímu kýči současnýho punku, kterej má tu drzost se ještě brát vážně. 

Více TADY a TADY

 

The Oxx

Museli je na letošním Mighty Sounds přesunout z ‘party zone‘ jinam, protože bubeníkovi je patnáct a vstup byl kvůli sponzorujícím cigárům až od osmnácti. Nevadí, jejich set ve dvě v noci a na jiném podiu i tak slušně naplnil stan.

Jsou z Mělníku, hrají ve třech a věkový průměr kapely bude tak sedmnáct a půl. Mix punku, garáže, Kalifornie, frackovitosti a zároveň na jejich věk překvapivě slušné instrumentální zručnosti. Jestli jste je ještě neviděli, zamilujete si je. Možná i naskáčou do řeky, kdo ví. Vlivy přes Descendents až po Fidlar.

Více TADY

 

Dj Vegy

Say no more. Každý zná Vegyho, ne? Jeho pouštěcí eskapády, mash-upy Hanson s Eminemem a jiná zvěrstva, vás pobaví před a po až do konce. Volovina na entou. Pak ten ponton odkotvíme a dáme si noční vyhlídkovou po Vltavě.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál