autor:

Björk chystá nové album Biophilia + nový web

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Björk chystá nové album Biophilia + nový web

Björk webové stránky

Náhled nových webových stránek Björk

predel

Björk má nové webové stránky, a ne ledajaké! Tato islandská zpěvačka známá kromě zpěvu i svými módními kreacemi se rozhodla být opět napřed. Její připravované album s názvem Biophilia bude představeno jako multimedální projekt, zahrnující kromě hudby i speciální internetové aplikace, umělecké instalace a živá vystoupení. K této příležitosti byly vytvořeny i nové webové stránky, které jsou vytvořeny za pomoci nejnovější technologie HTML5. Stránky v plném rozsahu si v současné době prohlédnete pouze pomocí aktuálních verzí prohlížečů Google Chrome a Safari.

Ti, kteří tyto verze ve svých počítačích mají, však nebudou litovat, že web navštívili. Webová stránka je celá animovaná a interaktivní. Pohltí vás speciálně vytvořený 3D vesmír, ve kterém se budete moci pohybovat pomocí myši a vašeho kurzoru. Stránky ještě nejsou v tuto chvíli kompletně naplněny, ale dávají tušit, že nové album i s přidruženými projekty bude stát určitě za to. K chystanému turné, které bude součástí prezentace nového alba se již dnes ví, že na koncertech budou použity speciálně koncipované hudební nástroje, které nebudou mít nic společného s tím, s čím jsme se zatím měli možnost setkat.

 

Björk Biophilia

Tagy: hudba music

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál