autor:

Awolnation – nový hudební objev z Ameriky

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Awolnation – nový hudební objev z Ameriky

Awolnation – nový hudební objev z Ameriky 1

sediva-cara

V USA se jejich singl Sail dostal na desáté místo Billboard Rock Songs Chart a stal se platinovým, v Kanadě dokonce dvakrát. Tahle parta, původem z Texasu, si velmi rychle vydobyla své místo na výsluní a dnes už se řadí mezi jedny z nejznámějších kapel zámořské alternativní scény. Hodně jim k tomu také pomohl dobrodruh Jeb Corbis, který použil právě singl Sail do svého dalšího bláznivého videa.
“No genres, just free thoughts”, to je heslo Awolnation a přesně tak zní jejich hudba, nedá se nikam zařadit, míchají prvky rock&rollu, funky, diska, soulu, gospelu … prostě všechno a právě proto je jejich hudba tak zábavná a nabytá energií. A naživo jsou také skvělí, vždyť byli vyhlášeni jako nejlepší festivalová kapela. Čeští fanoušci se o tom mohli nedávno přesvědčit na festivalu Jamrock v Žamberku, kde byli "Awol" hlavní hvězdou. Awolnation se dali dohromady v roce 2010 a tak za sebou mají teprve debutové album Megalitic Symphony, ale prý už se pracuje na druhém. Máme se na co těšit.

sediva-cara

Awolnation – Sail

ram-horni

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál