autor:

Velký Gatsby má už dvě ukázky. První opulentní, druhou příběhovou

kategorie:
Film
publikováno:
počet komentářů:
0
Velký Gatsby má už dvě ukázky. První opulentní, druhou příběhovou

 

 

Snímek Velký Gatsby, který aspiruje na jeden z filmů roku 2013, má druhý trailer. Oproti prvnímu, který se soustředil pouze na vyvolání atmosféry a představení hlavních hrdinů, je nejnovější ukázka, ačkoliv stále používá rychlý střih na pomezí videoklipu, více podobná tomu, co můžeme očekávat příští květen v kinech.

Ukázka rozprostírá všechny roviny filmu, od nespoutaných večírků v Gatsbyho vile, postupné sblížení s Nickem Carrawayem (Tobey Maguire) i osudovou Daisy Buchanan (Carey Mulligan) až po odhalování pozadí jeho vlastních obchodů a minulosti, zatímco první trailer navodil pouze opulentní a krásné záběry scenérií New Yorku.

Nového zfilmování literární klasiky o tajmném milionáři, žijícím v bouřlivých dvacátých letech, se ujal australský režisér Baz Luhrmann, známý díky velkofilmu Austrálie, pop-kulturnímu muzikálu Moulin Rouge i nově uchopenému příběhu o Romeovi a Julii. Právě tomu je podle ukázek Velký Gatsby nejpodobnější, ať už hlavní rolí Leonarda DiCapria nebo samotnou látkou, kdy se z "povinné četby" stává samostatný a plnohodnotný film.

Odsunutí premiéry adaptace nejslavnějšího románu Francise Scotta Fitzgeralda z prosince na květen znamená těžší boj o přízeň diváků, kdy bude v kinosálech spolu s velkými blockbustery a letními studiovými hity. O to více pozornosti je třeba na něj soustředit a díky novému traileru, který byl do světa vypuštěn ve čtvrtek, se mu to určitě podaří.

 

Velký Gatsby má v našich kinech premiéru 16. května 2013

První trailer

 

 

Druhý trailer

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál