autor:

Trailer k filmu The Hobbit: An Unexpected Journey a jeho alternativní konce

kategorie:
Film
publikováno:
počet komentářů:
0
Trailer k filmu The Hobbit: An Unexpected Journey a jeho alternativní konce

The Hobbit: An Unexpected Journey 1

sediva-cara

I přes četné překážky a oddalování, včetně přidání třetího dílu, nespokojenost s natáčením technologií 48fps (48 digitálních snímků za sekundu, oproti klasickým 24) a výměnou režiséra na poslední chvíli z autorského Guillerma del Tora na "prověřeného" Petera Jacksona, je Hobit: Neočekávaná Cesta stále nejočekávanějším filmem zbytku roku. Nejen pro diváky, ale i pro studio  Warner Bros. , které už letoš přišlo nejen o ověřenou značku Temného Rytíře. I proto vypustilo do světa první oficiální trailer k první části trilogie, poodhalující více z příběhu i o postavách a nabízející divákům návrat do prostředí Středozemě.

Trailer k filmu The Hobbit: An Unexpected Journey

ram-horni

Zajímavostí jsou o den později uvolněné 4 alternativní konce samotné ukázky, což zdaleka není běžný přístup. V nich se dozvíme více o přátelské povaze trpaslíků a přiblíží se nám pohádková atmosféra celého snímku.

Alternativní konce k traileru

ram-horni

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál