autor:

Smíchovská náplavka ožívá - Výletní kino Smíchov láká diváky na pohodu a kvalitní filmy

kategorie:
Film
publikováno:
počet komentářů:
0
Smíchovská náplavka ožívá - Výletní kino Smíchov láká diváky na pohodu a kvalitní filmy

Hořejší nábřeží v Praze, kam se lidé neradi vydávali kvůli neupravené pláži a lidem s pochybnou existencí, se proměnilo během jednoho týdne na letní kino. Filmy, které se zde budou promítat až do konce září, jsou lákavými pochoutkami pro filmové fajnšmekry. Tento nově zrevitalizovaný areál nabízí nejen kulturní zážitek, ale i mnoho doprovodných aktivit. Pro ty, kteří se v létě vyskytují v Praze, se otevřelo nové místo relaxu a kulturního vyžití.

Smíchovská náplavka ožívá - Výletní kino Smíchov láká diváky na pohodu a kvalitní filmy 1

Výletní kino Smíchov vzniklo proto, aby vrátilo život do lokality, která poslední dobou hodně strádala. Proto se pár nadšenců rozhodlo využít příležitosti a na zdevastované ploše chce vytvořilo na dobu dvou let oázu společenského života u Vltavy. Dramaturgie Aerofilms pečlivě vybrala letní filmový koktejl z toho nejlepšího, co byste v létě měli vidět. Výběr z divácky oceněných filmů letošního festivalu Karlovy Vary v osvěžujícím prostředí letního kina je doplněn o několik ochutnávek z českého i světového repertoáru. S každým filmem se připravuje malé zpestření v podobě tematické úpravy prostoru kina, nebo překvapení pro diváky v průběhu projekce.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál