autor:

Filmové novinky Válka Bohů (Immortals) a Melancholia

kategorie:
Film
publikováno:
počet komentářů:
2
Filmové novinky Válka Bohů (Immortals) a Melancholia

Co zajímavého se chystá na filmových plátnech? Podívejte se na zajímavé trailery k filmům Válka Bohů (Immortals) a novému snímku Larse von Triera Melancholia.

 

lomena cara horni

Válka Bohů (Immortals)

Immortals-plakat

trailer Válka Bohů (Immortals)

Od režiséra, který se narodil v Indii a vystudoval střední školu v Himalájích (Tarsem Singh). Od producentů velkofilmu 300: Bitva u Thermopyl. Zpracování legend starého Řecka pomocí moderních technologií do formátu 3D. Mickey Rourke jako krvežíznivý král Hyperion toužící po absolutní moci. Bájný luk ukovaný bohem Áreem v rukou reka Thesea (Henry Cavill). Strhující bitvy a efektivní podívaná. 11.11.2011. Už se těšíte?!!

 

lomena cara horni

Melancholia

Melancholia-plakat

trailer Melancholia

Experimentátorský režisér Lars von Trier přichází s novým filmem, nad kterým se zcela jistě rozpoutá diskuze, stejně jako tomu bylo u jeho předchozího snímku Antikrist. Melancholia je příběh dvou sester, z nichž jedna se právě vdává, zatímco Zemi hrozí srážka s rudou planetou, která se zčistajasna vynořila z poza slunce. V hlavních rolích skvělá trojice Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg a Kiefer Sutherland. Ve vedlejších rolích Stellan Skarsgård, nebo John Hurt. Z festivalu v Cannes, který v těchto dnech probíhá, rovnou k nám do kin!

 

lomena cara horni

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist