autor:

Converse CONS uvádí CONS EP Vol. 3 songem Satin Black od Hanni El Khatiba a Freddieho Gibbse

kategorie:
Hudba | film
publikováno:
počet komentářů:
0
Converse CONS uvádí CONS EP Vol. 3 songem Satin Black od Hanni El Khatiba a Freddieho Gibbse

Converse uvádí nový singl z očekávané kompilace CONS Vol. 3 od multiinstrumentalisty a producenta Hanni El Khatiba z Los Angeles a rappera  Freddieho Gibbse. Skladba Satin Black zosobňuje kreativní životní styl CONS kultury a zároveň oslavuje nový model Converse CONS KA3 (Kenny Anderson).

 

Converse PR

 

Satin Black je první singl z kompilace CONS EP Vol. 3, který vyšel ve středu 14. ledna 2015. Za skladbou stojí Hanni El Khatib a Freddie Gibbs. Producent El Khatib je uznávaný pro jeho inovativní směs punku, bluesu, soulu a psychedelickému garážovému rocku. Rapper Gibbs je známý pro svoji ostrou flow a jedinečné poetické texty s přesvědčivými příběhy.

CONS EP Vol. 3 je unikátní hudební kompilace, která sdružuje v pěti skladbách deset umělců různých žánrů. Oslavuje hudební rozmanitost a pokračuje ve stopách dvou předchozích kompilací CONS EP Vol. 1 (rok 2013) a Vol. 2 (rok 2014), které uvedly jména jako Vince Staples, Bad Rabbits, Trash Talk, The Internet, RATKING, The Dillinger Escape Plan, Flatbush Zombies, a mnohé další.

Letošní CONS EP Vol. 3 spojuje svět hip-hopu, rocku, metalu a elektronické hudby. Další tři tracky budou mít premiéru v průběhu jara 2015.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál