autor:

Uniform Wares – Nejšvýcarštější hodinky z Londýna

kategorie:
Gentlemen's club
publikováno:
počet komentářů:
6
Uniform Wares – Nejšvýcarštější hodinky z Londýna

Moje babička vždy říkala, že chlap se pozná podle bot a hodinek. A babičky mají pravdu, i když se mýlí. To už byste mohli vědět.


Dobré hodinky, na rozdíl od bot, vydrží celý život. Takže, pokud jste už vyrostli z digitálek Casio a ohlížíte se po něčem elegantnějším, hodinky Uniform Wares budou určitě správnou volbou. Tahle poměrně mladá značka z Londýna si zakládá na decentním minimalistickém vzhledu, kvalitních materiálech a perfekcionistickém provedení. Tato kombinace z nich dělá ideální hodinky pro každou příležitost. Jen na potápěčský kurz bych sáhnul po starých dobrých digitálkách.

worn gentlemens club logo

Uniform Wares – Nejšvýcarštější hodinky z Londýna

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


6 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Samozřejmě. Málokterá věc mě zaujme natolik, abych si ji šla hned objednat, ale tyto hodinky jsou výjimka. A když nad tím tak přemýšlím, táta digitální Casio nosí už dlouhou řadu let, možná objednám ještě jedny.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • v tom případě doufám, že už jsou na cestě, je to dobrá cena :)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • 110-450 liber... koukni se na jejich offiko stránky- http://www.uniformwares.com/index.php

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Nemohu na internetu najít cenu. Pokud nestojí zrovna padesát tisíc, tak bych si je koupila. Nevíte kde je sehnat, pane autore?

    0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist