autor:

Jedinečný fotoaparát Leica M8 postavený ze stavebnice LEGO

kategorie:
Gentlemen's club
publikováno:
počet komentářů:
0
Jedinečný fotoaparát Leica M8 postavený ze stavebnice LEGO

 

Stavebnice LEGO je již od svého vzniku v roce 1949 symbolem kreativity a zdrojem zábavy dětí. Pod rukama umělců, designérů a fanoušků z řad dospělých však stavebnice získala své místo jako nástroj odlehčené a čisté tvorby. Díky rozmanitosti kostek a jejich barevnosti je možné postavit prakticky cokoliv od drobných předmětů po reálné scenérie a města.

Mr. Attacki, vlastním jménem H.Y. Leung, vytvořil jedinečnou maketu fotoaparátu Leica M8. Odhad měřítka stavebnice a výsledných křivek byl nelehký úkol, výsledek však můžete posoudit sami. Precizní provedení bez opomenutí jediného detailu. Pamatováno je na logo Leica, tlačítka menu nebo funkci hledáčku. U modelu této velikosti je krom představivosti důležitý fakt, že si umíte s Legem pěkně hrát. Luxusní fotoaparát, který je symbolem redesignu legendární značky, neztratil nic, co by mu ubralo na jeho kouzlu. Maketa je na první pohled tak výstižná, že ji můžete považovat za pouhý design krytu.
Pod pseudonymem autora, Mr. Attacki, naleznete spoustu dalších modelů, které vás uchvátí nápaditostí i smyslem pro detail. Pokud si na LEGO pamatujete jen z dětství, možná vás překvapí, kolik úsilí a času mu někteří lidé věnují po celý život.

worn gentlemens club logo

"LEGO fotoaparát" Leica Leica M8

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál