autor:

Worn Girl: VandaJanda

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
2
Worn Girl: VandaJanda

Vanda už naší Worn Girl jednou byla (TADY), ale když se nám dostaly do rukou následující fotografie, museli jsme jednoduše udělat druhý díl. O tom, jak celé focení probíhalo jsme se zeptali jak Vandy, tak fotografa Adriána Krišky.

Předchozí Worn Girls prohlížejte tady: Naty, Aneta, Duhovka, Melisa, Melisa podruhé, Vanda podruhé, Martina, Eva.

 

 

Vanda: "Vždy jsem toužila zažít americkou lovestory, kdy žena ve veřejné prádelně zapomene, já nevím, třeba ponožku a muž, který po ní celou dobu uvnitř pokukoval, si toho všimne a utíká za ní na ulici a křičí: „ Haló, krásko, nezapomněla jsi tohle?“ Dojde k ní, vrátí jí její ponožku a začnou se líbat. Haha! :) "

 

 

Vanda: "Toto mi jako první přišlo na mysl, když mi Adrián navrhl, zda bych nebyla modelkou na jeho focení právě ve veřejné prádelně. Jak můžete vidět, neodmítla jsem ho. Zní to jako bychom se znali věku, pravda ale je, že jsme se ten den viděli poprvé (i když jsme o existenci druhého věděli už nějakou dobu). Adrián je moje krevní skupina a všechno probíhalo skvěle, doplňovali jsme se a i já jsem, doufám, pózovala podle jeho představ."

 

 

Vanda: "Vlastně jsme ani nešli fotit s představou, kde se fotky objeví, ale během focení jsem postupně věděla, kam to bude směřovat… Možná na nich někomu připadám jako nepodařená verze Hannah Montany / Miley Cyrus, ale nevadí, užila jsem si to!"

 

hgztufjgkhiu

 

Vanda: "A z výsledku mám pocit…zatím žádný, protože můj notebook se nachází kdesi v bermudském trojúhelníku mého pokoje a v telefonu se mi fotky nedaří otevřít..."

(Ježiši, snad tam vypadám alespoň trochu k světu! :) )

 

 

Adrián: "S Vandou jsme vymýšleli, jak zrealizovat focení v laundromatu, ale dlouho jsme nemohli žádný správný najít. Až později jsem na nějaké sociální síti objevil jeden přesně podle mých představ. S Vandou a Dajanou jsme se tedy vydali na druhý konec Bratislavy a focení probíhalo skvěle, včetně faktu, že Vanda chtěla na fotky použít moje ponožky! (Takže jsem byl celou dobu bosý, i když mi nabízela její tenisky..."

"A tenhle, už tak perfektní den, jsme společně zakončili v kavárně nad střechami Bratislavy…"

 

Koláž Vand.

Fotil: Adrián Kriška

Autor koláže: Filip Šumaj

Vanda poctivě plní svůj Instagram, sledovat ho můžete ZDE a nebo její blog ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   worn-girl-martina-s- h

  Worn Girl Martina S.

  Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.

 •   Moni hl.

  Worn Girl Monika

  Rádi bychom vám představili naší další Worn Girl - krásnou modelku Moniku Podanou, která se pro nás rozpovídala nejen o tom, jak je někdy těžké opuštět místa, která vám přirostou k srdci...

 •   Ni Ki

  Worn Girl Niki -

  Osmnáctiletá Niki z Prahy je naší další Worn Girl, kterou náš fotograf tentokrát vyhnal např. na venkovní basketbalové hřiště, kde vznikly tyto skvělé letní fotky se sportovním nádechem.

 • Await hl.

  "Await": V případě krásné společnosti jakou je modelka Megan Irminger nevadí ani nekonečná cesta výtahem

  Režisér Joseph Chen, modelka Megan Irminger, píseň "Woman" od dánsko-kanadského dua Rhye a jedna cesta výtahem, která by mnohým pravděpodobně v takové společnosti nevadila ani nekonečně dlouhá... :)

TOPlist