autor:

Worn Girl Naty

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Worn Girl Naty

Naší další Worn Girl je krásná Naty, studentka pražského Výtvarného gymnázia, o jejíž fotky se postarala mladá a talentovaná fotografka Luna.

 

 

"Jsem normální holka, která bydlí kousek za Prahou (už nám tady ale lítají i slepice :) ). Je to podle mě rozhodně lepší než bydlet někde v centru, nemám moc ráda hodně lidí na jednom místě a ruch velkoměsta."

 

 

"Miluji sport a činnosti u kterých se můžu vybít! Taky jídlo (extrémně!): čokoládu, kakao, piškoty, bonbony, prostě všechno! Mou největší závislostí je rock - knížky o všech rockstars, taky jsem nadšená pro bicí a chvíli jsem i hrála... Prostě vše kolem rock´n´rollu a punku!"

 

 

"Moc nemusím nápadný oblečení. Spíš klasika, džíny, triko, Conversky, červené nehty... A u lidí se naprvní pohled dívám na ruce a boty."

"Řekla bych, že jsem celkem flegmatik, ale někdy jsem dost hlučná, někdy zas úplně tichá."

 

 

"Věcí, které nemám ráda, zas tak moc není. Ale asi když mě někdo uhání nebo ze mě dělá idiota. Taky nemám ráda hubené, přehnaně vyvoněné chlapi a lidi, kteří se neumějí zasmát sami sobě a berou se moc vážně."

"Vlastně nesnáším uklízení :D Uklízím jen tehdy, když už třeba ztratím jednu botu, ale zase nesnesu špínu a prach, takže Pronto a vysavač a je to OK."

 

 

"Na filmy moc nedívám, spíš čtu. Když už filmy, tak s válečnou tématikou nebo nějaký nenáročný, u kterého se nemusí moc myslet."

 

 

"Strašně ráda se směju a dělám si ze sebe srandu, mám ráda lidi, ale velkým společnostem se vyhýbám (což je trošku zvláštní, ale je to tak :)"

 

 

''Jsem celkem přelétavá, u věcí moc dlouho nevydržím, ale když se pro něco nadchnu, tak to sice z 90% není na dlouhou dobu, ale dám do toho všechno!"

 

Fotografie: Luna Torr Photography , jejíž nový blog najdete TADY.

Předchozí Worn Girls si můžete prohlédnout tady: AnetaVandaDuhovkaMartinaMelisa a MelisaEva.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 •   Market

  Worn Girl Markéta

  Naší další Worn Girl je krásná studentka a modelka Markéta a protože jsme prozatím nechtěně diskriminovali blondýnky, rozhodli jsme se to okamžitě napravit.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   worn-girl-martina-s- h

  Worn Girl Martina S.

  Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.

 •   Moni hl.

  Worn Girl Monika

  Rádi bychom vám představili naší další Worn Girl - krásnou modelku Moniku Podanou, která se pro nás rozpovídala nejen o tom, jak je někdy těžké opuštět místa, která vám přirostou k srdci...