autor:

Worn Girl Melisa

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
3
Worn Girl Melisa

Melisa Minca, naše druhá WORN Girl, je dvaadvacetiletá kráska a blogerka z Bratislavy. Momentálně studuje na edinburghské univerzitě - obor Sustainable Development (Udržitelný rozvoj) ve třetím ročníku. A protože jsme se o ní chtěli dozvědět trochu víc, vyzpovídali jsme ji.

 

Co chceš dělat, až budeš "velká"?

To se ptám sama sebe každý den. Trošku lehčí otázku, prosím! Určitě bych ale chtěla pracovat v módním průmyslu.

 

Bez čeho neodejdeš z domu?

Bez cigaret ani na krok. Fuj!

 

 

Když zrovna nefotíš nebo nejsi focena, tak...?

Oběhávám sekáče, nakupuji na netu, vymýšlím další outfit… Ale momentálně se akorát tak celé dny doma učím. Nuda.

 

Popiš mi muže Tvých snů?

Můj vysněný muž musí být vtipný a pro každou srandu, prostě trochu ulítlý. Krásný jako obrázek být nemusí, ale ať má šarm, charizma a zdravé sebevědomí. Po fyzické stránce stačí aby byl vysoký a ne žádný „hajzlový pavúk“, hehe. Hlavně aby si mě vážil a nadevšechno miloval.

 

 

Pokud bys měla neomezený rozpočet na mejdan - jak by vypadal? Kde by se konal? Koho bys pozvala?

Konal by se na opuštěném nefunkčním koupališti a v každém bazénu by hrála jiná hudba + všude by byla pouze červená neonová světla. Tropic of Cancer, Edith Piaf, M.I.A., Thieves Like Us a Crystal Castles by tu měli živé koncerty. Tenhle mejdan by trval až do doby, kdy všichni pojdou. Pozvala bych určitě i Damona Albarna, Bonnie Strange a celý svůj friendlist a všechny moje fanoušky. Dress code: Oblečte si na sebe to, v čem byste chtěli umřít. A taky by tam byly omamné látky pro všechny zdarma. Nejspíš by to ale byla poslední párty na kterou by někteří lidé šli. MUHAHA! Dělám si srandu, samozřejmě. Ale bylo by to super, ne?

 

Nejkrásnější země, kde jsi kdy byla?

Ještě jsem tam nebyla (Madagaskar). Ale nejkrásnější město je podle mě Berlín.

 

Co by sis nechala připravit jako svou poslední večeri?

Obrovského špeka, abych neumírala smutná, ale v křečích od smíchu!

 

 

 

Jeden už splněný a jeden zatím ještě nesplněný sen.

Zamilovat se a zamilovat se znovu!

 

Nejlichotivější kousek oblečení, který žena může mít na sobě je...?

Úzké džíny s vysokým pasem = skvěle v nich vynikne zadek a zvýrazňují pas. Sex!

 

 

Hot nebo dog?

„Hot. I'm a cat person.“

 

Fotografie: Anna Marie Nemcova 

Blog Worn Girl: Melisa Minca

Facebook Page: ZDE.

 

První WORN Girl Evu si můžete prohlédnout ZDE.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


3 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

 •   Duhovka hl. 22

  Worn Girl Bára

  Naší další Worn Girl je již podruhé krásná Duhová víla Bára. Fotila ji Petra Veselá, které jsme se poptali na radosti i strasti života fotografa, jak její vášeň k tomuto krásnému uměleckému odvětví vznikla a jak vlastně celý proces probíhá.

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 •   Margita hl.

  Worn Girl Margita

  Naší další Worn Girl je krásná třiadvacetiletá studentka Margita, jejíž krásné fotografie společně se sebereflexí a např. tím, kde sama sebe v budoucnu vidí, si můžete prohlédnout a pročíst v následujících řádcích.

 •   Market

  Worn Girl Markéta

  Naší další Worn Girl je krásná studentka a modelka Markéta a protože jsme prozatím nechtěně diskriminovali blondýnky, rozhodli jsme se to okamžitě napravit.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

TOPlist