autor:

Worn Girl Melisa Minca

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
8
Worn Girl Melisa Minca

Melisa Minca se vám i nám jako Worn Girl tak líbila, že jsme ji požádali o další porci fotek a další rozhovor. Tato dvaadvacetiletá krásná blogerka z Bratislavy studuje ve skotském Edinburghu ve třetím ročníku na tamější univerzitě obor Sustainable Development (Udržitelný rozvoj) a ke studiu zvládá fotit nebo být focena, obíhat sekáče pro nejnovější (vlastně ne až tak nové) úlovky a občas se podívat i domů na Slovensko.

O skvělé snímky se tentokrát postaral fotograf Ivan Kašša

 

 

Vzhledem k prvnímu focení - v jaké roli se cítíš lépe? Melisa - hodná holka nebo Melisa - (trochu) zlobivá holka?

Zlobivá! To je jasné. Když jsem hodná, je to jen kvůli tomu, že jsem smutná… Šťastná = „rozkokošená“ => zlobivá.

 

Jaká je nejlepší rada, jakou jsi kdy dostala?

Áááh, od mojí mamky: Každý svého štěstí strůjce. Když se o nic nesnažíš, nic nedostaneš. A ještě: Nemíchej alkohol. Taky od mamky.

 

 

Co přesně znamená Tvoje tetování?

Má to být rána na srdci. Je to sentimentální, ale moc to pro mě znamená.

 

 

Kdy jsi naposledy brečela smíchy?

S Ivanem Kaššou, když jsme fotili právě tohle a já jsem na jedné fotce přitlačená ke stěně toho sprchového koutu. Decembeaver! Samozřejmě pro osobní archiv. Můj, ne Ivanův. A vůbec, já s Ivanem stále brečím smíchy!

 

Balil Tě někdy někdo tak špatně/dobře, že si to doteď pamatuješ?

To si asi nepamatuji nic konkrétního, ale „miluju“, když prostě skutek utek. Když chlap celou dobu jen civí a nic neudělá…!

  

 

Bojíš se něčeho / někoho?

Porodu!

 

Co je pro Tebe opravdový luxus? (materiální nebo nemateriální)

Haha, tak například když v Edinburghu neprší. To intenzivně prožívám a těší mě takové luxusní počasí (na edinburghské poměry). A materiální luxus je pro mě když přijedu do Bratislavy a cigarety najednou nestojí 9 liber, ale jenom 3 Eura.

 

Co Tě doopravdy vytočí?

Když si osvítím film ve foťáku! To bych vraždila!

 

 

Existuje něco, v čem opravdu nejsi dobrá / prostě to neumíš a možná bys měla...?

OMG! V hraní takových těch trapných her. Že se například žena neozve po rande minimálně 3 dny atd. Já jsem vždycky moc hrrrr, moc otevřená a upřímná, když mám zájem. To muže odrazuje.

 

Popiš své vysněné focení, na kterém by neexistovaly žádné limity...

Úúúú, to je těžké! Možná bych si přála cestovat v čase, zpátky do 90. let v Berlíně / Brooklynu / Tokiu a prostě tam strávit celý den focením streetstylu. A nebo bych si pořídila plášť neviditelnosti a šla fotit všechny holywoodské herce ve sprše!

 

Fotografie: Ivan Kašša photography

Melisin blog ZDE a FB page ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


8 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

 •   Duhovka hl. 22

  Worn Girl Bára

  Naší další Worn Girl je již podruhé krásná Duhová víla Bára. Fotila ji Petra Veselá, které jsme se poptali na radosti i strasti života fotografa, jak její vášeň k tomuto krásnému uměleckému odvětví vznikla a jak vlastně celý proces probíhá.

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 •   Margita hl.

  Worn Girl Margita

  Naší další Worn Girl je krásná třiadvacetiletá studentka Margita, jejíž krásné fotografie společně se sebereflexí a např. tím, kde sama sebe v budoucnu vidí, si můžete prohlédnout a pročíst v následujících řádcích.

 •   Market

  Worn Girl Markéta

  Naší další Worn Girl je krásná studentka a modelka Markéta a protože jsme prozatím nechtěně diskriminovali blondýnky, rozhodli jsme se to okamžitě napravit.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

TOPlist