autor:

Worn Girl Martina S.

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Worn Girl Martina S.

Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.

Předchozí Worn Girls si můžete prohlédnout tady: Monika, Margita, Karolína, Niki, Bronka, Anna Mimieux, Katherine, Markéta, Geen, Barbara, Koki, VandaJanda, Naty, Aneta, Duhovka, Melisa, Melisa podruhé, Vanda podruhé, Martina, Eva.

 

 

"Pocházím ze Zlína, ale už čtvrtým rokem žiju a studuju v Praze. Cítím se tady doma, i když mě každou chvíli někdo upozorňuje na přízvuk.

Do Prahy jsem se zamilovala, vyhovuje mi částečná anonymita a zároveň mě baví sledovat široké spektrum lidí, zajímavých ať už stylem nebo zálibami. Obecně mě vždycky přitahovalo něco zvláštního, co ostatní můžou klidně odsuzovat."

 

 

"If you’re going to be weird, be confident about it". Svoji pozornost neupoutávám na věci a objekty, ale především na lidi samotné. Nerada někoho posuzuji, v lidech se snažím najít něco dobrého a na to se zaměřit. Kdyby byl každý stoprocentně sám sebou, skladba společnosti by vypadala úplně jinak."

 

 

"Studuji UK Fakultu humanitních studií, což je směs všech humanitních podoborů, které si dokážete vybavit. Studium je tak velmi nekonkrétní. Otázku: „Co ze mě bude?“ si podle mě pokládají studenti humanitních oborů po celou dobu svého studia. Mně to vyhovuje, sama nedokážu říct, že by byla jen jedna věc, které bych se chtěla naplno věnovat."

 

 

"Už jako malá jsem měla mnoho koníčků, které se k sobě třeba ani nehodily. Vím, co dělat nechci. Prioritou je pro mě dělat v životě něco, co mě udělá šťastnou, a díky čemu budu mít ze sebe dobrý pocit. Je to sice klišé, ale je to tak."

 

 

"K životu nutně potřebuju své přátele, těch opravdu nejlepších není tolik, ale počítám s nimi už navždycky.  Obecně o sobě nerada mluvím, člověku potřebuju naprosto věřit předtím, než na něho vychrlím celý svůj životní příběh."

 

 

"Mám ráda věci líbivé, zajímá mě móda, věnovala jsem se modelingu a teď ráda fotím. Nejsem modelka, jen si na ni ráda při focení hraju. Baví mě spolupracovat s různými fotografy a sledovat, jak se můžeme navzájem inspirovat a ovlivnit. Fotka ve výsledku působí úplně jinak, člověk z ní má nějaký pocit.

O umění jsem se začala víc zajímat až na vysoké škole, bohužel jsem do vínku nedostala ani trošku talentu, takže umělecká díla můžu jen obdivovat (nebo kritizovat). Baví mě díla, která obdivují ženskou krásu a je z nich patrná inspirace konkrétní ženou - múzou."

 

 

"Do budoucna bych chtěla rozhodně více cestovat. Člověka to jako jedna z mála věcí dokáže poměrně za krátkou dobu výrazně změnit, může přehodnotit svůj život, upustit od svých dosavadních názorů, nebo se prostě jen inspirovat."

 

Fotografie: Petra Veselá

Make-up/vlasy: Simona Buchtová

Styling: Abigail Lišková a Martina Svobodová

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   Moni hl.

  Worn Girl Monika

  Rádi bychom vám představili naší další Worn Girl - krásnou modelku Moniku Podanou, která se pro nás rozpovídala nejen o tom, jak je někdy těžké opuštět místa, která vám přirostou k srdci...

 •   Ni Ki

  Worn Girl Niki -

  Osmnáctiletá Niki z Prahy je naší další Worn Girl, kterou náš fotograf tentokrát vyhnal např. na venkovní basketbalové hřiště, kde vznikly tyto skvělé letní fotky se sportovním nádechem.

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

 • Worn Girl DV

  Worn Girl Duhovka

  Po Evě, Melise a Martině je tu v pořadí již čtvrtá Worn Girl - Duhová víla Bára.