autor:

Worn Girl Margita

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Worn Girl Margita

Naší další Worn Girl je krásná třiadvacetiletá studentka Margita, jejíž krásné fotografie společně se sebereflexí a např. tím, kde sama sebe v budoucnu vidí, si můžete prohlédnout a pročíst v následujících řádcích.

Předchozí Worn Girls si můžete prohlédnout tady: Karolína, Niki, Bronka, Anna Mimieux, Katherine, Markéta, Geen, Barbara, Koki, VandaJanda, Naty, Aneta, Duhovka, Melisa, Melisa podruhé, Vanda podruhé, Martina, Eva.

 

 

"Pocházím z malé vesnice Chanava nedaleko od okresního města Rimavská Sobota. Tady jsem vyrůstala v kruhu svojí rodiny. Miluji děti, proto jsem se po ukončení Gymnázia v Košících rozhodla studovat na Pedagogické fakultě v Komárně. Počas působení na škole jsem zjistila, kolik lásky a radosti se mi od dětí každodenně dostává.

Doma v Chanavě mne obklopuje příroda, nejspíš proto se ráda toulám rodným krajem. Toto je nejpříhodnější doba pro moji relaxaci, kdy zapomenu na všechny své starosti. Po svém boku mám svého věrného upřimného pejska Lea, který na rozdíl od lidí nedokáže lhát..."

Mým největším vzorem jsou moji rodiče. Maminka proto, že celý život mne a mého bratra vychovává s láskou a trpělivostí. Neznám silnějšího člověka jako je můj táta. Po každé facce, kterou mu život uštědřil, znovu vstal a bojoval proto, abychom my dva s bratrem měli všechno, co k životu potřebujem. Obětuje se pro svoji rodinu."

 

 

"V současné době se účastním soutěží krásy SK Miss Léta a Miss Golf. Na Miss Léta 2014 jsem skončila jako 1. vicemiss. Zabývám se modelingem a snažím se uchopit každou příležitost, která se mi v této oblasti naskytne. Skvěle si užívám promenádu po molech, reflektory, které mne oslňují.

Snažím se ze sebe dostat maximum. Po focení napjatě čekám na výsledky. Snažím se být na sebe přísná a sebekritická. Jsem presvědčená, že je to správné, člověk by nikdy neměl být dostatečně spokojen sám se sebou, to by již hraničilo s namyšleností. Stále více a více musíme dělat sami pro sebe na fyzické i duševní úrovni."

 

 "Před časem jsem začala působit také jako blogerka, mám beauty blog (TADY). Mým cílem je poskytnout pomoc mladým dívkám, aby se cítily a vypadaly krásně, kdykoliv překročí práh svého domu. Každá žena může být krásná, jen pro to musí něco udělat. Na svůj blog mám pozitivní odezvy a to mne neustále stimuluje k novým nápadům."

 

"Jsem zástancem přirozenosti, proto ve svém blogu nabádám dívky k tomu, aby se vyhýbaly umělým formám krásy, jako jsou plastiky, umělé nehty nebo vlasy... Řídím se heslem, že přirozenost je krásná, ale o umělém to říct nemohu, rozhodně nejsem Barbie typ! Nikdo není dokonalý, ale umělá drahá krása tomu nepřidá. Nejdůležitější je sebedůvera, s ní to jde daleko lépe."

 

 

"Mým snem je najít svého životního partnera, svojí velkou lásku, se kterou obcestuji celý svět! Určitě chci mít šťastnou rodinu, krásne skvělé děti. Rozhodně budu nejlepší mámou na světě! Člověk nemůže být šťastný, dokud zůstane sám. Samota je depresivní, proto rodina je to nejlepší, co nás v životě potká!"

 

 

"Jsem moc ráda, že právě já mohu být následující Worn Girl. Focení s Lunou byl pro mne fantastický zážitek, který se nesl v dobré náladě. Ze začátku jsme měly problémy s hlédáním vhodného místa, ale to se nám nakonec povedlo. Jsem hrdá na výsledky naší společné práce."

 

Fotografie: Luna Torr

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

 •   Duhovka hl. 22

  Worn Girl Bára

  Naší další Worn Girl je již podruhé krásná Duhová víla Bára. Fotila ji Petra Veselá, které jsme se poptali na radosti i strasti života fotografa, jak její vášeň k tomuto krásnému uměleckému odvětví vznikla a jak vlastně celý proces probíhá.

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 •   Market

  Worn Girl Markéta

  Naší další Worn Girl je krásná studentka a modelka Markéta a protože jsme prozatím nechtěně diskriminovali blondýnky, rozhodli jsme se to okamžitě napravit.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   worn-girl-martina-s- h

  Worn Girl Martina S.

  Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.