autor:

Worn Girl Koki

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
3
Worn Girl Koki

Naší další Worn Girl je fotografka, modelka a make-up artistka Koki a protože nejlépe se zná a umí představit ona sama, požádali jsme ji o takový malý souhr jejího dosavadního života. Mezi fotkami pak najdete obsáhlejší popis jejích současných aktivit. 

Koki je od roku 2008 vegetariánka, jezdí tři roky na trekových bruslích, občas si přivydělává děláním piercingů, je závislá na oblečení a jeho nakupování, miluje svého přítele, v uších má 30mm tunely, dohromady už měla na těle kolem 25 piercingů, věnovala se poledancu a po nynější pauze chce začít znovu trénovat a je otevřená každé nové zkušenosti.

Předchozí Worn Girls prohlížejte tady: VandaJanda, Naty, Aneta, Duhovka, Melisa, Melisa podruhé, Vanda podruhé, Martina, Eva.

 

 

Koki - fotografka

"K fotografii jsem se dostala přes takovéto holčičí focení na Lide.cz. Bylo mi asi 12, když jsem dostala první kompaktní digitální fotoaparát. Fotily jsem se s kamarádkami na profil a občas jsem si i něco vycvakla vedle, co se mi líbilo.

Asi o půl roku později jsme se s rodinou vydali na dovolenou karavanem do Norska a tam jsem pochopila, že věci kolem sebe cítím a vnímám trochu více než je zvykem u dvanáctileté dívky.

Vydržela jsem u toho a přála si ke svým čtrnáctým narozeninám zrcadlovku. Chodila jsem i na hodiny kresby k akademické malířce, protože mým snem bylo studovat fotografii na Hellichovce."

 

 

"Nyní na této škole maturuji a uběhlo to všechno až nějak moc rychle. Snažím se pracovat s lidmi, kteří mě někam posunou a budou mi v kariéře ku prospěchu. Mám ráda aranžérskou fotografii, spoustu barev, neotřelý styl, odvahu a ryzost.

Mojí tvorbu rozhodně ovlivňují módní styly, které ráda sleduji a střídám. Nyní jsem zamilovaná do módy padesátých let, kterou ráda propojuji s něčím novým a moderním. Nejvetší výhrou je moje maminka, která studovala módní návrhářství takže mi v podstatě ušije vše, nač si vzpomenu."

 

 

Koki - modelka

"Tohle vše má velké propojení i s tím, jak jsem se dostala k občasnému modelingu. Úplně na začátku jsem chtěla jít v maminčiných stopách, ale pak jsem začala dělat gymnastiku, balet a moderní tanec a viděla budoucnost právě tam.

Jezdila jsem s mojí tehdejší castingovou agenturou na herecké tábory, které mi toho také hodně daly. A dodnes mám odtamtud hodně známých, kterí mají slibnou hereckou budoucnost. Jenže já sama jsem nebyla dostatečně vytrvalá a castingy nešly úplně podle mých představ..."

 

 

"Řekla jsem si, že na tyhle lidi kašlu a radikálně změnila image. Na hlavě jsem měla skoro ježka, úplně černé obočí, piercingy všude, kam se podíváš. Naštěstí jsem z téhle pubertální přehnanosti „skoro“ vyrostla ( :D ) a už jsem jen trochu výstřední.

Postupem času jsem se naučila pár základních póz které mi sednou a vypadám v nich dobře. S tím jak jsem dospívala se mi začali ozývat sami fotografové. Nyní jsem v jedné agentuře, která mě nespíná přirozeností a mohu se sebou dělat co chci."

 

 

Koki - Make-Up Artist

"Mimo jiné jsem se během let plných změn své image naučila různé typy líčení a  proto svoje modelky a modely zatím líčím sama a k tomu občas někde vypomáhám. Nevadí mi, že se pohybuji mezi různými skupinami lidí, kteří mezi sebou nemají zdánlivě nic společeného. Alespoň to rozvíjí moji osobnost, kterou bych nerada nechala spát na vavřínech. "

 

Fotila: Luna z Luna Torr Photography, její blog čtěte ZDE

Koki bloguje ZDE , modelkuje ZDE a plní svůj Instagram ZDE

Make-Up Artist/Stylist: Anna Rekua, Instagram ZDE, oblečení modelky vlastní a zapůjčeno z H&M a the address idea

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


3 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   worn-girl-martina-s- h

  Worn Girl Martina S.

  Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.

 •   Moni hl.

  Worn Girl Monika

  Rádi bychom vám představili naší další Worn Girl - krásnou modelku Moniku Podanou, která se pro nás rozpovídala nejen o tom, jak je někdy těžké opuštět místa, která vám přirostou k srdci...

 •   Ni Ki

  Worn Girl Niki -

  Osmnáctiletá Niki z Prahy je naší další Worn Girl, kterou náš fotograf tentokrát vyhnal např. na venkovní basketbalové hřiště, kde vznikly tyto skvělé letní fotky se sportovním nádechem.

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

 • Worn Girl DV

  Worn Girl Duhovka

  Po Evě, Melise a Martině je tu v pořadí již čtvrtá Worn Girl - Duhová víla Bára.

TOPlist