autor:

Worn Girl Katherine

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
1
Worn Girl Katherine

Představujeme vám naši další Worn Girl, krásnou studentku Katherine, která se skvěle a velmi čtivě rozepsala o svém životě, zálibách, cestování, stěhování se z místa na místo a také o tom, jak ji to jako osobnost obohatilo. Čtěte, prohlížejte, zkoumejte, lajkujte ;)

Předchozí Worn Girls si můžete prohlédnout tady: Markéta, Geen, Barbara, Koki, VandaJanda, Naty, Aneta, Duhovka, Melisa, Melisa podruhé, Vanda podruhé, Martina, Eva.

 

 

Představit svou maličkost je pro mnohé nadlidský úkol a ani já nejsem výjimkou. Máme sami sebe nějakým způsobem prezentovat, ale musíme si dát pozor, aby to neznělo buď moc sebestředně a namyšleně nebo naopak moc ufňukaně.

Kdybych se měla popsat dvěma slovy, byly by to „kontrast“ a „paradox“. Jsem strašně stydlivá a celkově moc nedůvěřuji lidem, ale zároveň mě baví být středem pozornosti. Mám dost nízké sebevědomí, ale i přesto mě baví fotit a být focena. Sama ze sebe si umím udělat srandu, ale kritiku snáším špatně. Jsem celkem konzervativní a mám ráda pocit jistoty, ale můj život doprovázejí neustálé změny.

 

 

Věřím tomu, že jsem empatická a milá osoba, ale zároveň mám ten nejčernější smysl pro humor. Už odjakživa jsem obrovský strašpytel, i přesto od svého raného dětství miluji cokoliv tajemného a děsivého - od mé lásky k tvorbě Tima Burtona a hororům, až po podobně tématickou literaturu. I můj pokoj sám o sobě připomíná spíš temnou kobku plnou podivných obrazů, knih a starožitností.

A o hudebním vkusu radši nemluvit – od rodičů, spolužáků i spousty dalších běžně slýchávám větu: „Jak můžeš něco takového poslouchat, co ti to vlastně dává?“ Inu, každý máme něco a já si prostě zamilovala tvrdší hudbu, ale zároveň jsem si oblíbila jak rap, dnb, dubstep, tak i novější hudební žánry, jako například v ČR zatím moc neobjevený witch house a tak dále.

 

 

Řekla bych, že nejvíce můj život ovlivnilo cestování. V zahraničí jsem strávila dohromady dvanáct let - v podstatě hned po mém narození odjeli rodiče pracovně na Ukrajinu a mě vzali pochopitelně s sebou. Po Ukrajině následovalo Bělorusko, kde jsem zažívala taková ta nejhezčí dětská léta, která jsem měla možnost strávit v domečku na předměstí Minsku.

Pak přišlo mé nejmilejší Rusko, jehož kultura a vše okolo mě uchvátilo natolik, že pokud se v červnu u přijímaček poštěstí, tak se jeho historii, umění a kultuře budu věnovat i v rámci studia na UK.

 

 

Takové cestování má své výhody i nevýhody. Navštívila jsem spoustu zajímavých míst, naučila se díky tomu cizí jazyk, který jsem jednu dobu znala lépe než svůj mateřský, měla jsem možnost blíže poznat kulturu a mentalitu jiných národů a tak dále. Na druhou stranu s sebou několikanásobné stěhování přináší i nepříjemné zážitky.

Nejhorší pro mě asi byly přestupy na jiné školy. Nesnášela jsem takové ty trapné momenty, kdy přijdete na novou školu, nikoho neznáte a všichni blbě koukají. Děti umí být zlé, takže mi dávaly sežrat nejen to, že jsem nová, ale i to, že jsem tolik cestovala. Naštěstí si mě ale nakonec pokaždé noví spolužáci docela oblíbili, takže jsem se dlouho netrápila a znovu si našla dobré přátelé.

 

 

Můžu o sobě s jistotou tvrdit, že jsem introvert a že potřebuju spoustu času sama pro sebe. Když se mám pak s někým vidět, preferuju setkání pouze ve dvou, případně v menší skupině lidí. Zkrátka si to užiju daleko víc, když si s tím druhým můžu pořádně popovídat, než abych s celou partou vyrazila do klubu nebo na koncert, kde bych neslyšela jediné jejich slovo. (Ne, že bych tedy vůbec nechodila pařit, ale pořád si radši s někým zajdu na kafe, než abych se opila někde na párty.)

 

 

Vždycky jsem naprosto zoufalá, když mám vyprávět o svých zájmech či dovednostech. Na to, že je mi 19, tak mi připadá, že jsem u sebe v podstatě neobjevila ani špetku talentu. Odmala jsem chodila na všelijaké kroužky, ale málokdy jsem u něčeho vydržela. Zkusila jsem všechno možné – sbor, tancování, hru na hudební nástroje a tak dále.

Ale jediné, co mě skutečně vždycky bavilo, bylo psaní. Obzlvášť když jsem byla mladší, tak jsem vyhrávala různé literární soutěže a i teď se mi občas něco zadaří. Dalším mým zájmem, kterému se chci hodně věnovat, je natáčení všelijakých videí. Jsem toho názoru, že nic vám nevybaví vaše zážitky tak, jako hezky zpracované video. Mám v hlavě spoustu nápadů a teď po maturitě budu mít konečně spoustu času je všechny zrealizovat a pořádně se naučit s kamerou a úpravou videí.

 

 

Co se týče stylu a módy, tak mě vždycky fascinovaly piercingy, tetování i jiné tělesné modifikace a do budoucna jsem otevřená mnohým věcem – už teď mám naplánovaných minimálně 5 motivů na tetování, určitě půjdu i do piercingů a dlouho uvažuji i o menší skarifikaci. Ale všechno tohle si chci nejprve pořádně promyslet.

Nemám ráda ukvapené jednání a myslím si, že konkrétně u tetování a podobných trvalých záležitostí by měl člověk počkat, až bude rozumnější a bude mít vše promyšlené do detailů. Zejména proto se teď pyšním pouze roztaženým ouškem a jedním maličkatým tetováním - to abych teď zbytečně netrápila rodiče ani své budoucí já nějakou bezvýznamnou kérkou.

 

Fotografie: Luna Torr

Káťu můžete sledovat na jejím Instagramu (TADY) a na Tumbleru (TADY)

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   worn-girl-martina-s- h

  Worn Girl Martina S.

  Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.

 •   Moni hl.

  Worn Girl Monika

  Rádi bychom vám představili naší další Worn Girl - krásnou modelku Moniku Podanou, která se pro nás rozpovídala nejen o tom, jak je někdy těžké opuštět místa, která vám přirostou k srdci...

 •   Ni Ki

  Worn Girl Niki -

  Osmnáctiletá Niki z Prahy je naší další Worn Girl, kterou náš fotograf tentokrát vyhnal např. na venkovní basketbalové hřiště, kde vznikly tyto skvělé letní fotky se sportovním nádechem.

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

TOPlist