autor:

Worn Girl Karolína

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
1
Worn Girl Karolína

Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

Předchozí Worn Girls si můžete prohlédnout tady: Niki, Bronka, Anna Mimieux, Katherine, Markéta, Geen, Barbara, Koki, VandaJanda, Naty, Aneta, Duhovka, Melisa, Melisa podruhé, Vanda podruhé, Martina, Eva.

 

 

"Od malička mě rodiče hecovali k velkým výkonům,byla jsem jedničkářka a skoro veškerý svůj volný čas věnovala mimoškolním aktivitám, především tanci, modelingu, zpěvu a herectví, které bylo mou velkou vášní. Milovala jsem ten pocit, stát na jevišti a být na chvíli někým jiným. Témeř celé moje dětství se mi rozváděli rodiče, hodně jsem se stěhovala a prošla několik škol."

 

 

"Naučilo mě to být flexibilní , dobře snášet změny a kritické situace. Mám dva starší sourozence, takže jsem vždy měla starší kamarády a puberta u mě přišla dost brzy a hodně hlasitě."

 

 

"Jsem spontánní a snažím se žít okamžikem. Myslím, že opravdové štěstí se skrývá v maličkostech, celý život po něčem toužíme. Naše touhy se neustále naplňují a mění, občas se zapomínáme zastavit a vychutnat si krásu okamžiku. Být vděčný za to kde jsme a za všechny ty touhy, které už se nám stihly naplnit."

 

 

"Myslím že jedna z nejhorších vlastností je strach, protože kdo se bojí a nebojuje, tak sice neprohraje, ale ani nemá možnost vyhrát. Každá prohra pro mě byla cennou zkušeností a lekcí, za které jsem vděčná. Když člověk něco chce, měl by to udělat i když to je děsivé, protože mnohem horší je litovat, že jste to vůbec nezkusili. Občas nás může náhoda dostat na úžasná místa."

 

 

"Netroufám si zatím říct, co chci v životě dělat a ani si nemyslím, že je to potřeba. Život je cesta a jediné co potřebuji vědět je, kam směřuji. Baví mě věci organizovat a vymýšlet různé projekty. Vím co lidé chtějí a co jim dát a jak v nich vzbudit určité pocity, táhne mě to k PR a k hudební produkci"

 

 

"Mám kolem sebe spoustu skvělých lidí, kteří mě inspirují a učí a zároveň se nechávají inspirovat mnou. Je zvláštní, že si vlastní kvality si často uvědomíme až ve chvíli, kdy je vidí někdo jiný. Miluju Prahu a noc, nejlépe kombinaci obojího, jsem takový noční tvor. To ticho a zároven rušno a tajemno, které mě přitahuje ve všech aspektech mého života."

 

 

"Vždycky se snažím dělat vše tak, jak nejlépe dokážu a mám ráda výzvy. Tou je pro mě teď hudba, ale teprve začínám a je to běh na dlouhou trať, takže jsem sama zvědavá co z toho bude."

 

Fotografie: Luna Torr

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   worn-girl-martina-s- h

  Worn Girl Martina S.

  Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.

 •   Moni hl.

  Worn Girl Monika

  Rádi bychom vám představili naší další Worn Girl - krásnou modelku Moniku Podanou, která se pro nás rozpovídala nejen o tom, jak je někdy těžké opuštět místa, která vám přirostou k srdci...

 •   Ni Ki

  Worn Girl Niki -

  Osmnáctiletá Niki z Prahy je naší další Worn Girl, kterou náš fotograf tentokrát vyhnal např. na venkovní basketbalové hřiště, kde vznikly tyto skvělé letní fotky se sportovním nádechem.

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

 • Worn Girl DV

  Worn Girl Duhovka

  Po Evě, Melise a Martině je tu v pořadí již čtvrtá Worn Girl - Duhová víla Bára.

TOPlist