autor:

Worn Girl Jana

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Worn Girl Jana

Naší další Worn Girl je krásná Jana - studentka Managementu cestovního ruchu na pražské univerzitě, kterou nyní můžete blíže poznat nejen díky fotografiím, ale i několika osobnějším informacím z jejího života, o které se s námi podělila.

Předchozí Worn Girls si můžete prohlédnout tady: Martina S., Monika, Margita, Karolína, Niki, Bronka, Anna Mimieux, Katherine, Markéta, Geen, Barbara, Koki, VandaJanda, Naty, Aneta, Duhovka, Melisa, Melisa podruhé, Vanda podruhé, Martina, Eva.

 

"Když jsem přišla do Prahy asi v 21 letech, celý její duch a všechno nové okolo, mě doslova pohltilo, byl to můj sen. Studuji zde Management cestovního ruchu posledním rokem, to už se kruh informací pomalu zastřešuje a zpětně mohu zhodnotit, že mě to i bavilo."

 

 

"V módě a osobním stylu mám ráda jednoduchost a minimalismus, zaměřuji se většinou buď na kvalitní materiál, provedení, nebo ikonický nadčasový kus, do kterého jsem ochotna i investovat." 

 

 

"Stejně tak to mám i s bydlením - to jsem možná ještě více striktní. Všechno musí mít své místo, nesnesu mít okolo sebe příliš mnoho vyčnívajících předmětů a zbytečností, vše nepotřebné nejlépe okamžitě vyhazuji."

 

 

"Držím se docela přísně zásad zdravého životního stylu, pravidelně cvičím, nejčastěji chodím běhat, vždy si najdu nějakou aktivitu, která mě v momentálním rozpoložení naplňuje a baví."

 

 

"Balet, v jehož stylu jsem byla nafocena, jsem již také zkoušela. Líbí se mi na něm jeho nadčasová krása, tradice, hudba a ladnost, kterou propůjčuje tělu."

 

 

"Povahou jsem tak trochu bohém s uměleckou duší, sama se neumím přesně odhadnout a můj svět je ještě realitou neohraničen. Mám spoustu bláznivých přátel, zážitků a snů, kterých se nevzdám. Ty vám ovšem neprozradím..."

 

 

" A v nejbližší budoucnosti bych chtěla odcestovat, co nejdál to jen půjde..."

Fotografie: Alan Homolka

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 • Worn Girl DV

  Worn Girl Duhovka

  Po Evě, Melise a Martině je tu v pořadí již čtvrtá Worn Girl - Duhová víla Bára.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Katherin

  Worn Girl Katherine

  Představujeme vám naši další Worn Girl, krásnou studentku Katherine, která se skvěle a velmi čtivě rozepsala o svém životě, zálibách, cestování, stěhování se z místa na místo a také o tom, jak ji to jako osobnost obohatilo.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   worn-girl-martina-s- h

  Worn Girl Martina S.

  Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.

 •   Moni hl.

  Worn Girl Monika

  Rádi bychom vám představili naší další Worn Girl - krásnou modelku Moniku Podanou, která se pro nás rozpovídala nejen o tom, jak je někdy těžké opuštět místa, která vám přirostou k srdci...