autor:

Worn Girl Eva

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
4
Worn Girl Eva

Rozhodli jsme se ukázat všem, proč se říká, že jsou u nás nejhezčí holky na světě! Historicky první "Worn Girl" pro nás speciálně nafotila Bambi Christa a to modelku a bloggerku Evu. Naše hrdinka Eva je sedmnáctiletá kráska s exotickými kořeny, která se narodila v Praze. Není to jen o ženské kráse a zručnosti fotografa, ale i o názorech, proto jsem se při focení zeptali na pár záludných otázek - byla to zábava! Rozhlížíme se po dalších kráskách, chceš se i Ty stát "Worn girl"? Napiš nám na iva@worn.cz a třeba tady budeš příště právě Ty!

Považuješ svůj exotický vzhled za výhodu nebo spíše nevýhodu?

Určitě za výhodu, protože jsem tak v České republice snadno zapamatovatelná. Když lidé slyší: " Modelka Eva", moc jim to neřekne. Kdežto "Modelka Eva-Číňanka", snadno se jim vybaví o koho jde.
 
Máš svůj blog, který se věnuje hlavně módě a stylingu (ch-eva.blogspot.cz). Oblékáš se podle Tvého názoru extravagantně? Nosíš něco, za čím se lidé otáčejí? Ať už v pozitivním nebo negativním smyslu.

Černé roztrhané silonky si vždycky vyžádají pár hvízdnutí, zvednutých obočí a nechápavých pohledů.

 

eva_worn_girls-1

Worn girl Eva 2

 

Jak by se neměl chlap chovat, když o Tebe má zájem?

Neměl by se klepat jako osika, mít sebevědomí na bodě nula a i když jsem ráda, pokud mě nechá mluvit, tak by nemusel promlčet celé rande...
 
Den nebo noc?

Noc!
 
Co sis pustila jako poslední na You Tube?

Spice Girls - Wannabe

 

eva_worn_girls-3

Worn girl Eva 5

Worn girl Eva 4

 

fotografie: Bambi Christa
modelka: Eva
styling: Bambi Christa & Eva
oblečení: tričko Cécile, plavky We Are Handsome, sluneční brýle Sheriff & Cherry

 

dalsi_worn_girls button

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


4 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • haha je mi líto modelky i fotografky. je o průser po všech stránkách.. sohlasim s předchozími komentáři.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Ten komentář se cpaním se na akce, kde ji nidko nezval je pěkne trefný. Tímto je tato mladá dáma v ČR velice známa.
  Jinak jsem článkem zklamán otázky i fotografie(kromě jedne jedine) jak pro velmi pofiderní pánský časopis
  Zklamání i když Worn girl má potenciál. Zapracujte na tom.

    3   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Děvčátko by mělo v sedmnácti spíš dělat domácí úkoly než se nechat fotit polonahá. Je to dítko. A možná se i přestat cpát na akce, kam ji nikdo nezval.

    6   1 Nahlásit X Odpovědět
 • Nadpis Worngirl byl velice lákavý , čekal sem nejen nádhernou holku se zájmem o architekturu , cestovatelku , která se ráda nechá fotit ve vlastních modelech kalhotek se symbolikou starwars , ale také nějaký ten " Worn " odkaz . Ten sem se pokoušel hledat w textu . Marně . Záludnost otázek neznala hranic . Otázky jak z Maxima , což m přijde vrcholně laciné . Eva je krásná ale krom toho , že bloguje a následnou adresu , žádné jiné "Worn " informace nedostávám . Přijde m to jako nějaké UHO k fotkám co se napíše na tabletu ve frontě u pokladny v tescu . Zklamání . A to mne dohnalo k tomuto komentáři .. Ale příští Worngirl bude opravdu Worn .Věřím , že bude .
  Děkuji Johan Pajtl

    6   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist