autor:

Worn Girl Duhovka

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
3
Worn Girl Duhovka

Po Evě, Melise a Martině je tu v pořadí již čtvrtá Worn Girl - Duhová víla Bára.

 

 

Jak by ses sama představila někomu, kdo Tě vůbec nezná? 

Jmenuji se Bára a v květnu mi bude 22, což je pro mě naprosto nepochopitelné. Ale je to legrační, protože mám stále pocit, že mi je nějakých 18. Jsem Moravačka, taková vesnická holka, co lítala venku s klukama a lezla po stromech a když se mamka vracela z práce, vždy se dívala do korun stromů, aby mě našla.

Mám ještě dva starší bráchy se kterými jsem vyrůstala. Dětství bylo fain a pořád ve mě kus zůstal. Nebyl snad den, kdy bych se nepočůrala smíchy. A to doslova, hihi! Snad ještě v jedenácti mi to občas ulítlo... :)

 

 

Co přesně znamenají Tvoje tetování? Setkala ses někdy s nějakými negativními reakcemi? 

Mé tetování ve mě vyvolává mnoho různých, nepříliš popsatelných pocitů. Vzpomínky na mé dětství, květen, nebe, tulipány, slunce, teplo, moře, duhu, lásku, svobodu, utrpení, otevírající se a kvetoucí srdce…a spoustu dalších.

Samo sebou, že jsou negativní a i pozitivní reakce, vše přijímám s láskou. To tetování Tě dost změní, i Tvé myšlení, poznáš lidi zase z jiné strany. Jak Tě najednou začnou brát atd… legrační. Úplně miluji, když cítím jak mi jehla vjede pod kuží. Stojí mi teď jen z té představy všechny chlupy na těle a větší vzrůšo pak je, když si sám/sama něco kéruješ…

 

 

Jaká je Tvá nejranější vzpomínka z dětství?

Já mam takových vzpomínek…. Byla jsem fakt největší magor, který se ničeho nebál. Ve škole jsem pořád vyrušovala, pořád se smála, musím ale teď říct, že jsem si to fakt užila. Od malička jsem byla taková provokatérka s prořízlou pusou, ale v 18 jsem se dost uklidnila. 

 

Bez čeho / koho nemůžeš žít?

Já umím žít sama se sebou.  Touhy a falešné iluze člověka akorát ničí, odepírá to štěstí, co máme. Spousta lidi spí, vůbec nic nechápou, žijou si ten svůj nudný naprogramovaný život, co jim někdo určil. Představy jsou krásné, ale ty pozoruji jen tak zvenčí a neztotožňuji se s nimi.

Mimo jiné mám kočku a psa, takže pochopitelně trávím hodně času i s nimi. Když je člověk sám, najednou si začne uvědomovat spoustu věcí, jak je ten svět rozmanitý, láskyplný….  Navíc je člověk dost kreativní.  Samota fakt léčí. 

 

 

Kdy jsi naposledy brečela smíchy?

To si nemůžu vzpomenout, pamatuji si akorát na dětství a pak střední - tam to bylo fakt na denním pořádku.  Minulý rok byl horor, ten přeskočím, no a na Mallorce to byla vlastně dost legrace…

 

 

Kdybys mohla uspořádat „no-limits“ mejdan za neomezené peníze, jak by vypadal?

Vidím moře, pláž, západ slunce, všude veselé lidi, do toho hraje nějaká super alternativní hudba… Všichni tančí, smějí se. Nic víc bych k tomu nepotřebovala…

 

 

Co je pro Tebe opravdový luxus (materiální nebo nemateriální)?

Luxus je život a umění milovat.

 

Máš nějakou zvláštní skrytou schopnost, o které mnoho lidí neví?

Mám, neřeknu.

 

Bára Duhovka 1

 

Co / kdo Tě spolehlivě vytočí?

Jak kdy. Někdy mě ta věc může vytočit a za jiného rozpoložení můžu být úplně v klidu. Ale nesnesu když mi někdo říká co mám dělat a ponaučuje mě.

 

 

Muž Tvých snů ?

Ať je to šampon, hipík, pankáč, kominík, manžer, svalovec, indián, kdokoliv - je mi to jedno. Záleží mi na úplně jiných aspektech. 

 

Fotil: Honza

Duhovčin Instagram najdete TADY

Předchozí Worn Girls si můžete prohlédnout ZDE, ZDE, ZDE a ZDE.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


3 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   worn-girl-martina-s- h

  Worn Girl Martina S.

  Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.

 •   Moni hl.

  Worn Girl Monika

  Rádi bychom vám představili naší další Worn Girl - krásnou modelku Moniku Podanou, která se pro nás rozpovídala nejen o tom, jak je někdy těžké opuštět místa, která vám přirostou k srdci...

 •   Ni Ki

  Worn Girl Niki -

  Osmnáctiletá Niki z Prahy je naší další Worn Girl, kterou náš fotograf tentokrát vyhnal např. na venkovní basketbalové hřiště, kde vznikly tyto skvělé letní fotky se sportovním nádechem.

 • Vanda Ja

  Worn Girl Vanda

  Naší další Worn Girl je slovenská blogerka a studentka textilního designu Vanda, která se od třinácti let věnovala modelingu a vždy chtěla být módní návrhářkou.

TOPlist