autor:

Worn Girl Bronka

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
1
Worn Girl Bronka

Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

Předchozí Worn Girls si můžete prohlédnout tady: Anna Mimieux, Katherine, Markéta, Geen, Barbara, Koki, VandaJanda, Naty, Aneta, Duhovka, Melisa, Melisa podruhé, Vanda podruhé, Martina, Eva.

 

 

"I když je mi jen 18 let, vůbec se na takový věk necítím. Už jsem toho v životě zažila, vyzkoušela a procestovala docela dost. Moje cíle se mi tak posouvají stále dál a výš, čemuž vděčím z části mým rodičům. Že mi stále dávali možnost se realizovat a rozvíjet.

Příští rok budu ukončím studium na střední škole v Košicích, obor Umělecká produkce a to je vlastně jediná věc, která mě tu drží (samozřejmě kromě mých nejbližších)."

 

 

"Můj blog není jedinou zkušeností, kterou z oblasti módy mám, ale je jednoznačně tou první. Založila jsem si ho, když mi bylo čerstvých třináct let, což byla asi ta nejlepší a nejvhodnější doba a to se odrazilo i na zájmu lidí a neskutečném množství nabídek spolupráce, ať už s Teen Vogue a nebo s různými slovenskými magazíny.

Trochu jsem se lekla ztráty soukromí v tak mladém věku a také jsem se chtěla držet hesla, že v nejlepším je třeba přestat. Nyní jsem blog po šesti letech obnovila, protože mi to jednoduše chybělo a myslím, že mám lidem co říct, ukázat a o co se s nimi podělit."

 

 

"V poslední době si všímám toho, že trend blogování je teď „v módě“, což je podle mě trochu škoda, protože lidé už jsou na nové blogy alergičtí, stejně jako na všechno, čeho je přebytek."

 

 

"Osobně se mi líbí velmi málo blogů, protože jsem opravdu velký kritik (moji blízcí tak panikaří před každým svátkem či narozeninami, když mi mají sehnat nějaký dárek ) a přijde mi ubohé, když se blogerka spoléhá na oblečení zadarmo z nějakého japonského webu, což se potom pochopitelně odráží na kvalitě a neoriginalitě.

Což je smutné vidět, protože si to navíc ta děvčata často ani neuvědomují a vypadá to tak, že internet je blogy a blogerkami, které se navzájem kopírují, přesycený."

 

 

"Mohla jsem si vyzkoušet mnoho věcí, např. styling, psaní článků pro magazíny a také jsem si minulý rok otevřela svůj online vintage shop, kolem kterého je opravdu spousta práce, zvlášť když jste na všechno sami.

Momentálně pracuji na svém vlastním projektu, což mě baví ze všeho nejvíc. Je to design mikin, který mě dokonale vystihuje, takže si vlastně můžete koupit kousek mě samé (směje se)."

 

 

"Nenapíšu nic nového, když řeknu, že mým největším zdrojem inspirace jsou města a jejich kultura. Nedávno se mi potvrdilo to, co jsem si už dlouho myslelo, a to fakt, že New York je úplně někde jinde. Nedá se s dalšími částmi Ameriky snad ani porovnávat."

 

 

"A například Paříž – tam mi přijde úsměvné jak zkreslené představy o ní lidé mají. Jak se vidí jezdit po Paříži na kole, s voňavou francouzskou bagetou, navonění Chanelem 5. Tohle mě sto je přitom úplně jiné. Temné, černé, pochmurné a to má třeba pro mě neskutečné kouzlo.

Lidé tam jsou většinou šťastní, spokojení, nemusejí si nic závidět, mají plno možností, což je asi také ten největší rozdíl mezi mentalitou tady a tam. Ale i hejteři tady u nás nejvíce zapomínají právě na to, jak se sláva rodí."

 

 

"Léto je mým nejméně oblíbeným ročním obdobím, takže se už teď těším na podzim a podzimní kolekce. Všechno mi prostě na jaře a na podzim přijde tak nějak hezčí a míň kýčovité. Léto si prostě nijak extra neužívám a mám i hodně povinností.

Se svojí maminkou otevíráme kavárnu, kterou chceme mít promakanou do posledního puntíku, protože jsme obě obrovské perfekcionistky (je to asi jediný povahový rys, který máme společný, protože otec je podnikatel a finanční samostatnost jsem zdědila po něm)."

 

 

"Většinou dělám věci trochu naopak. V zimě jedu k moři a v létě pracuji. Když si obleču šaty, vezmu si k nim tenisky a k botám na podpatku klidně mikinu. V nejbližší době se chci naplno věnovat blogu a našetřit si na Chanel tenisky, protože jsem do tenisek trochu blázen." :)

 

Fotografie: Luna Torr

Brončin blog můžete sledovat ZDE a FB ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Koki - hl.

  Worn Girl Koki

  Naší další Worn Girl je Koki. Zejména fotografka, modelka, make-up artistka, ale talentu se v ní skrývá mnohem více. Jakého, to zjistíte v článku.

 • W.Gi.

  Worn Girl Martina

  Naší další Worn Girl je osmnáctiletá Martina, která buď pečlivě studuje propagační grafiku na SUPŠ anebo modelkuje pro Clique Models. Jako svoji múzu pro focení si ji vybrala fotografka a blogerka Paulína Maťová.

 •   worn-girl-martina-s- h

  Worn Girl Martina S.

  Jako naši další Worn Girl jsme oslovili krásnou dvaadvacetiletou studentku Martinu, o které se mnohem více dozvíte na fotografiích a v textu, kde popsala nejen sama sebe, ale i svůj náhled na život a budoucnost.

 •   Moni hl.

  Worn Girl Monika

  Rádi bychom vám představili naší další Worn Girl - krásnou modelku Moniku Podanou, která se pro nás rozpovídala nejen o tom, jak je někdy těžké opuštět místa, která vám přirostou k srdci...

 •   Ni Ki

  Worn Girl Niki -

  Osmnáctiletá Niki z Prahy je naší další Worn Girl, kterou náš fotograf tentokrát vyhnal např. na venkovní basketbalové hřiště, kde vznikly tyto skvělé letní fotky se sportovním nádechem.

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

 • Worn Girl DV

  Worn Girl Duhovka

  Po Evě, Melise a Martině je tu v pořadí již čtvrtá Worn Girl - Duhová víla Bára.

TOPlist