autor:

Worn Girl Anna Mimieux

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Worn Girl Anna Mimieux

Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá studentka Anna, kterou v budoucnu jistě zaregistrujete jako módní návrhářku nebo...? Přečtěte si více v její osobní zpovědi níže.

Předchozí Worn Girls si můžete prohlédnout tady: Katherine, Markéta, Geen, Barbara, Koki, VandaJanda, Naty, Aneta, Duhovka, Melisa, Melisa podruhé, Vanda podruhé, Martina, Eva.

Anička 5

 

"Do 13 let jsem se rozhodovala, kterou svou osobnost si vyberu. Bylo jich hodně a každá říkala něco jinýho a já si myslela, že je to špatně. Časem jsem ale přišla na to, že můžu být cokoli, co chci, můžu si vybirat. Je to jako kdybych měla různý role ve svých vlastních filmech, ale vždycky je něco spojovalo."

 

 

"Jako malá jsem se ráda oblíkala a prosazovala si, co budu nosit a co ne. Moje teta milovala Indii a tak jsem někdy nosila sárí, bindí na čele apod. Nadruhou stranu jsem strašně ráda nenosila vubec nic, malovala po sobě ornamenty a pak seděla na lednici a dělala, že jsem královna. Pořád jsem se předváděla a vyžadovala pozornost ostatních, často je to asi dost s*alo."

 

Anička 9

Anička 34

 

"Vystřídala jsem snad patnáct aktivit, chtěla jsem vyzkoušet všechno, co mě nějak ovlivňovalo - umění, muziku, nebo třeba i pohyb. Snažím se to všechno propojovat, jsem vlastně celkem zvědavá, co z toho časem vznikne a co to udělá s lidmi kolem. Tvořím pro sebe, ale chci, aby to zasáhlo hodně lidí, ať už negativně, nebo pozitivně."

 

 

"Momentálně studuju módní návrhářství, což jsem původně vůbec neměla v plánu, protože jsem vždycky chtěla, aby lidi navrhovali oblečení mě a ne já jim. Proto zatím většinu svých modelů šiju pro sebe, nebo pro někoho, kdo si to zaslouží."

 

 

"Hodně velkou roli v mym životě hraje zpěv. Beru to vážně, ale nechci nic uspěchat a i když je to pro mě stejně důležitý, jako móda, nechávám si to zatím pro sebe. Až s tím jednou půjdu ven, chci, aby to bylo stoprocentní, jinak to podle mě nemá smysl. Spojení muziky, módy a umění je pro mě zásadní, proto mě ovlivňujou osobnosti, který to maj stejně.

Sleduju hodně žánrů a interpretů, důležitý pro mě je, aby se na svý tvorbě podíleli a nenechávali všechno na producentech, textařích, nebo vizážistech. Vždy když se chystám někam jít, musím si pustit hudbu a podle toho, co je to za žánr a z jaký je doby, taková osobnost pak vyjde ven."

 

Anička 3

Fotografie: Luna z Luna Torr Photography

Modelčin Instagram můžete sledovat ZDE, Facebook ZDE a Twitter ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Anettt

  Worn Girl Aneta

  Naší další Worn Girl je krásná dvaadvacetiletá Aneta, která stíhá být začínající fotografkou, blogerkou, modelkou i studentkou zároveň. Nafotil ji pro nás její přítel Jakub, jehož tvorbu vám doporučujeme sledovat ;)

 •   Duhovka hl. 22

  Worn Girl Bára

  Naší další Worn Girl je již podruhé krásná Duhová víla Bára. Fotila ji Petra Veselá, které jsme se poptali na radosti i strasti života fotografa, jak její vášeň k tomuto krásnému uměleckému odvětví vznikla a jak vlastně celý proces probíhá.

 •   Bronka hlavní

  Worn Girl Bronka

  Naší další Worn Girl je krásná osmnáctiletá Slovenka Bronka. Blogerka, studentka oboru Umělecká produkce a prostě dívka, která má jasně dané cíle, za kterými si stoprocentně půjde.

 • Worn Girl DV

  Worn Girl Duhovka

  Po Evě, Melise a Martině je tu v pořadí již čtvrtá Worn Girl - Duhová víla Bára.

 • Worn girl Eva h

  Worn Girl Eva

  Rozhodli jsme se ukázat všem, proč se říká, že jsou u nás nejhezčí holky na světě! Historicky první "Worn Girl" pro nás speciálně nafotila Bambi Christa a to modelku a bloggerku Evu.

 •   Geen Pagli

  Worn Girl Geen

  Naší další Worn Girl je krásná, čerstvě dvacetiletá, brunetka Geen - usměvavá a upovídaná slečna, která se kterou bylo focení pro nás všechny opravdová zábava a věříme, že je to na fotkách vidět.

 •   W Girl Jana 2 hl.

  Worn Girl Jana

  Naší další Worn Girl je krásná Jana - studentka Managementu cestovního ruchu na pražské univerzitě, kterou nyní můžete blíže poznat nejen díky fotografiím, ale i několika osobnějším informacím z jejího života, o které se s námi podělila.

 •   Karol - hlavní 2

  Worn Girl Karolína

  Naší další Worn Girl je brzy osmnáctiletá studentka Karolína, která má v tomto článku nejen krásné fotografie, ale i co říct.

 •   Katherin

  Worn Girl Katherine

  Představujeme vám naši další Worn Girl, krásnou studentku Katherine, která se skvěle a velmi čtivě rozepsala o svém životě, zálibách, cestování, stěhování se z místa na místo a také o tom, jak ji to jako osobnost obohatilo.