autor:

Top 6 nových tváří modelingu, o kterých v budoucnu rozhodně uslyšíte

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Top 6 nových tváří modelingu, o kterých v budoucnu rozhodně uslyšíte

Ve světě modelingu nemá nikdo nikdy nic jisté. Ani návrháři, ani modelky.

A není neobvyklé, že jednu sezónu po nich touží všichni a další si na ně nikdo nevzpomene. Co už bylo jednou viděno nikdy není tak atraktivní, jako něco nového a svěžího. A my bychom vám rádi představili 6 jmen, o kterých pravděpodobně v budoucnu uslyšíme více a více. 

 

1. Suki Waterhouse

Suki Waterhouse je dvaadvacetiletá britská modelka a herečka, která v šestnácti kvůli modelingu odešla ze školy a nyní je pod křídly agentury Next Model Management. Je tváří jedné z vůni Burberry, hrála v seriálu Material Girl a filmech Rachael, Pusher a Love, Rosie. 

 

Instagram a Facebook Suki Waterhouse

 

VIDEO

 

2. Aarika Wolf

Modelka z amerického Los Angeles působící pod agenturou LA Vision Models.

 

Instagram a Facebook Aariky Wolf

 

VIDEO

 

3. Lottie Moss

Jakožto poloviční sestra Kate Moss se více než očekávalo, že krásná, vysoká a štíhlá Lottie půjde v jejích stopách. V pouhých šestnácti letech se o ni stará agentura Storm Models a její první prací byl editorial pro Dazed & Confused (!). 

 

Instagram a Facebook Lottie Moss

 

4. Maddison Brown

Mladinká americká modelka Maddison Brown už se objevila na obálce portugalské edice Vogue, šla přehlídku Calvina Kleina a spolu s dalšími šestnácti tisíci fanoušků na Instagramu tak můžete také nahlédnout do pravého modelkovského života, který Maddison hrdě prezentuje.

 

 

Instagram Maddison Brown

 

VIDEO

 

5. Staz Lindes

Staz Lindes se narodila v Londýně, ale  vyrůstala v Santa Monice, L.A. Od mala kráčela ve stopách svých rodičů - věnovala se muzice jako její tatínek a maminka byla v sedmdesátých letech úspěšnou modelkou. U fotografů je velmi oblíbená pro svoji neustále pozitivní náladu a taky hudební a pěvecký doprovod většiny focení :)

 

Instagram Staz Lindes

 

VIDEO

 

6. Abby Brothers

Americká modelka, která je ztělesněním pravé dívky z města andělů. Když nefotí nebo není focena, tak přelétává mezi New Yorkem a L.A. kvůli castingům, skejtuje se svým manželem ve Venice nebo připravuje párty pro přátelé.

(Favoritka WORNu ;)

 

Instagram Abby Brothers

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál