autor:

Terry Richardson znovu fotil zdivočelou Miley Cyrus

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
9
Terry Richardson znovu fotil zdivočelou Miley Cyrus

Dvacetiletou zpěvačku a herečku Miley Cyrus asi netřeba představovat - v poslední době plní všemožné weby svými více či méně kontroverzními fotkami, klipy a rozhovory. Před pár dny zveřejnil slavný fotograf Terry Richardson na svých internetových stránkách fotosérii, kde hlavní a jedinou modelkou byla právě Miley. Ta se momentálně snaží co nejhlouběji pohřbít svou Disney minulost a zbavit se nálepky "blonďatá, sladká Hannah Montana". Pokud jste zachytili klipy k písním We Can´t Stop, 23 nebo Wrecking Ball, je více než jasné, kterou cestou se rozhodla jít. Šokovat, skandalizovat a ohromit. Budou k ní i nadále budou vzhlížet miliony (nejen) amerických holčiček? To už ji asi nezajímá.

Podívejte se na její, taktéž divoký videoklip 23.

 

miley terry 111

Pro obdivovatele jejího starého já - pouštějte si dokola díly Hannah Montany. Vy, co ji nemůžete přijít na jméno - ignorujte ten humbuk kolem ní. Pro milovníky jejího nového já - brzy bude na trhu její nové CD a tím pádem i další skandální klipy k písním. 

fotografie: Terry Richardson

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


9 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist