autor:

Sexy reklama zakázaná americkou televizí s krásnou blondýnkou Alexandrií Morgan

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Sexy reklama zakázaná americkou televizí s krásnou blondýnkou Alexandrií Morgan

Zdá se, že tahle reklama je velmi úspěšná a to už i jen proto, že ji americká televize zakázala vysílat.Internetový humbuk se povedlo vyvolat a o to přece v dnešním online světě jde. Pokud jste o modelce Alexandrii Morgan nikdy neslyšeli, nevadí. Je blonďatá a hezká a ještě pár dalších věcí. A o co že přesně jde?

V reklamě prakticky předvádí nový model fitness trackeru, který už nevyžaduje hrudní popruhy sledující vaši tepovou frekvenci, které vždy někde překážejí a stejně neměří přesně, protože vše je zabudované v "hodinkách", které máte pohodlně na zápěstí.

První věta, kterou si v reklamě na obrazovce přečtete zní: "The Joy of Running Strapless", ve které je skrytý dvojsmysl - za prvé ve smyslu bez ramínek podprsenky a za druhé v poněkud odbornějším smyslu popruhů, které měří váš tep.

Nás tedy reklama nijak nepobouřila, že sex prodává je jasné už dávno...a tvůrci této reklamy toho jen využili :)

 

VIDEO

 

Alexandria Morgan

Alexandriin Instagram můžete sledovat TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál