autor:

Ruská modelka Viktoria Krasnova

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Ruská modelka Viktoria Krasnova

Pro detailnější představu o ruské modelce Viktorii Krasnove si můžete pustit TOHLE krátké video od ukrajinského režiséra s pseudonymem Said Energizer.

 

 

with Cat

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Cheah

  Australanka Bianca Cheah

  Bianca Cheah je krásná Australanka žijící v Sydney, fitness modelka a hlavně zakladatelka úspěšného webu Sporteluxe, jež funguje od prosince 2012 a je zaměřen na zdraví, zdravou stravu a fitness.

 • australska-modelka-abbie-heath hh

  Australská modelka Abbie Heath

  Do dlouhého seznamu krásných modelek, které vám představujeme, bychom rádi přidali i Australanku Abbie Heath z Queenslandu, která již stihla nafotit obálku světoznámého magazínu L´Officiel a jejímž snem je pracovat pro Marca Jacobse a Donatellu Versace.

 • Carol Wilson

  Australská modelka Caroline Monteith Wilson

  Do dlouhého seznamu krásných modelek, které vám představujeme, bychom rádi přidali i Australanku Caroline Monteith Wilson, jíž v Sydney zastupuje modelingová agentura Priscilla´s a Two Management v Los Angeles.

 •   Eliza hlavní

  Australská modelka Eliza Ward

  Krásná modelka Eliza Ward je Australanka žijící v kalifornském Los Angeles a pracující pod agenturou Wilhelmina Models.

 • australska-modelka-mimi-elashiry hh

  Australská modelka Mimi Elashiry

  Mimi Elashiry je osmnáctiletá australská modelka a blogerka, jejíž rodiče mají oba egyptský původ a v Egyptě i společně několik let žili. Mimo to stihla Mimi žít i v Hong Kongu a nyní v krásném Sydney.

 •   Australanka SS

  Australská modelka Steph Claire Smith

  Australanka Steph Claire Smith je dvacetiletá modelka, jejíž každodenní život plný focení, cestování, nákupů a cvičení sleduje již téměř půl milionu fanoušků.

 •   L.L.2

  Britská modelka Lora Leigh

  Britská modelka Lora Leigh má sice stejné jméno jako slavná spisovatelka několika bestsellerů, ale zabývá se něčím o trochu jiným. Čím, to si prohlédněte ve fotogalerii.

 •   Krag M.

  Dánská modelka Maja Krag

  Maja Krag je dvacetiletá modelka z dánské Kodaně, lidmi z módní branže často přirovnávaná k Cindy Crawford. Maja začínala s modelingem již v 8 letech jako dětská modelka, takže přirozený vývojem bylo věnovat se mu naplno i v dospělosti.

 •   danska-modelka-sille-rieck hh

  Dánská modelka Sille Rieck

  Sille Rieck je mladá dánská modelka, jež se proslavila a fanouškovskou základnu nyní čítající přes 10 tisíc followerů na Instagramu získala skrze svou účast v populární soutěži modelek Denmark´s Next Top Model.