autor:

Patricie Skálová

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Patricie Skálová

Patricie Skálová: "Již od mala jsem byla vychovávána spíše jako kluk. Jelikož mám dva starší bratry, tak vše co jsem je viděla dělat, jsem si musela také vyzkoušet. Všichni v naší rodině milují sport, takže jsem již odmala jezdila motocrossové závody, hrála hokej.

Přesto mě později oslovil tanec a tak jsem se začala naplno věnovat i tomuto sportu, u kterého jsem zůstala několik let."

 

 

"Ve třinácti letech mě mamka přihlásila do první soutěže, které jsem se kdy účastnila. Byla to Dívka roku. Tato soutěž byla mým odrazovým můstkem a to zejména proto, že se mi hned zadařilo a vyhrála jsem celostátní kolo.

To mě inspirovalo a přivedlo blíže k modelingu. Začala jsem častěji fotit a dostala jsem se také do modelingové agentury."

 

Patricie 5

 

"Zúčastnila jsem se ještě několika soutěží a díky modelingu jsem se také podívala několikrát do zahraničí. Nejzajímavější byla asi cesta do New Yorku a do Los Angeles. V poslední době jsem si také vyzkoušela práci jako "umbrella girl" na MotoGP - mistrovství světa silničních motocyklů."

 

Patricie 2

 

"Asi jako každou ženu baví a zajímá móda, já nejsem výjimkou. Před pár lety jsem ráda nosila hodně barevné a střeštěné oblečení, ale dnes již dávám přednost spíše černým jeansům a obyčejným tričkům."


Patricie 1

Patricie 3

 

"Co se týče jídla - sním úplně vše. Nevyhýbám se ani fast foodu, ani tradiční české kuchyni. Jediné, čemu se trošku vyhýbám, jsou asi saláty :). Díky modelingu jsem měla spoustu příležitostí poznat nová místa, nové lidi a velice zajímavé práce.

Jsem ráda, že jsem se k takové práci dostala a doufám, že bude ještě hodně dalších příležitostí, jaké jsem měla doposud."

Patriciin Instagram můžete sledovat ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál