autor:

Nejhezčí modelky na Instagramu: Alexis Ren

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejhezčí modelky na Instagramu: Alexis Ren

Alexis Ren je modelka z kalifornského Los Angeles, kde se narodila, vyrůstala a stále i žije. Když v dětství poprvé viděla billboard s modelkami Victoria´s Secret, chtěla být jednou z nich. Proto se později vydala na otevřený casting agentury Nous Models, kde zaujala a od té doby patří právě pod tuto agenturu. Její práce zahrnují především focení plavek a prádla a lookbooků pro značky např. Forever 21, Nasty Gal, Tobi nebo Bluenote.

Také tvoří polovinu páru s Jayem Alvarrezem, se kterým už vyzkoušeli všechny možné i nemožné sporty, více či méně adrenalinové, a vše stíhají natáčet a následně umísťovat na internet. Na úžasné video, natočené při jejich dobrodružných a sportovních výletech si nezapomeňte pustit a následně obdivovat TADY nebo dole pod fotkami.

 

Její Instagram sledujte ZDE

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál