autor:

Nahé dívčí zadečky za pochodu

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Nahé dívčí zadečky za pochodu

House Sitter je jedno z mnoha krátkých filmů doprovázejících Kernovu nejnovější knihu Shot by Kern. Natáčeny i editovány byly samotným Kernem, původní a originální hudba je z pera Thurstona Moora. V posledních sedmi letech cestoval s natáčecím týmem VICE magazínu do mnoha zemí po celém světě včetně České republiky, Mexika, Ruska nebo Nového Zélandu. Kromě focení své objekty i zpovídal a postupně zjišťoval, že téměř každá žena sní o tom být před jeho objektivem za pravou a nefalšovanou Newyorčanku a to alespoň prostřednictvím stylingu a focení.

Kniha  Shot by Kern prezentuje 300 fotek, které ještě nebyly nikde vydány. Amatéry stojící poprvé před kamerou a objektivem bylo prý velmi zajímavé pozorovat. Někteří byli stydliví, plaší a nesmělí, jiní zase opovážliví až nestydatí. Kern byl vždy fascinován tím, co dělají ženy za zavřenými dveřmi koupelen, takže se nám prostřednictvím fotek a několika fotoseriálů nabízí velmi zajímavý pohled do intimních zákoutí ženského, mnohdy pro muže nepochopitelného života.

Provokativní video: House Sitter by Richard Kern


Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál