autor:

Mark Maggiori - Americká krása...

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Mark Maggiori - Americká krása...

Mark Maggiori - Americká krása... h

 

Zbraně, stará auta a motorky, krásné ženy a vyzývavá gesta, sex a násilí… Nacházíme se v prostředí pustého amerického venkova, který ani náhodou není krajinou neomezených možností.

Francouzský analogový fotograf Mark Maggiori tu našel kouzlo jako vyšité z Natural Born Killers, filmu pro romantiky silnější povahy. Na stylizovaných fotografiích nenajdeme ženy jako sladké princezny s okouzlujícím úsměvem, spíše zocelené krásky, kterým nic dobrého z očí (ani se zbraní v ruce) nekouká. Tam, kde láska a násilí mezi sebou neznají rozdílu se zrodila drsná krása, kterou Mark Maggiori začal při focení i malovat. V cyklu „ What If Jesus Really Lived With You?“ se Ježíš Kristus stává němým svědkem výjevů z okraje společnosti, ve které bitky a asociální návyky neodmyslitelně patří ke každodenní rutině.

Pohled do této temnější stránky amerického snu je nabitý emocemi a láskou, jež se vrací ke svým prastarým kořenům.

worn gentlemens club logo

 

Mark Maggiori - Zbraně, stará auta a motorky,
krásné ženy a vyzývavá gesta
fotografie: Mark Maggiori

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál