autor:

Havajská surfařka Coco Ho: "Když říkáte domov Havaji, je těžké najít místo, kde se cítíte lépe."

kategorie:
Girls
publikováno:
počet komentářů:
0
Havajská surfařka Coco Ho: "Když říkáte domov Havaji, je těžké najít místo, kde se cítíte lépe."

Coco Ho je třiadvacetlietá profesionální surfařka z Havajských ostrovů, která se v sedmi letech naučila na surfu, aby se vyrovnala svému staršímu bratrovi. V rodině Ho má surf dlouholetou tradici - její rodiče se potkali ve vlnách a otec, strýc i bratr stále jsou nebo v minulosti byli taktéž profesionálními závodníky.

Coco získala svého prvního sponzora v osmi (!) letech, s Kellym Slaterem se kamarádila od dětství, miluje Beyoncé a kromě Havaje se jí nejlépe jezdí a závodí v Indonésii. "Když ale říkáte domov právě takovému místo jako jsou Havajské ostrovy, je velmi těžké cítit se někde lépe..."  To ti docela věříme, Coco :)

Další surfařky prohlížejte: Sahara Ray (ZDE), Anastasia Ashley (ZDE), Laura Enever (ZDE), Alana Blanchard (ZDE), Sage Erickson (ZDE), Malia Manuel (ZDE).

 

Coco 4

Coco 5

Coco 6

Coco 7

Coco 8

Coco 9

Coco 89

Coco 99

Instagram Coco můžete sledovat ZDE

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál