autor:

Kvalita versus kvantita

kategorie:
Nakupování
publikováno:
počet komentářů:
7

Levné černé džíny, které vydrží tři měsíce a musíte jít pro další nebo jedny drahé, které budete mít dva roky? Stojí opravdu za to, investovat do značkového oblečení?

Nahlásit X Odpovědět

7 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Už několik sezón nedám dopustit na džíny GAP. kupuji je v Londýně, v Česku tuším moc obchodů tato firma nemá. Nebo? Jsou v Brně? Poraďte! Při momentálně blbém přepočtu venku asi za 1400kc, ale bohatý výběr strihů i velikostí, pro štíhlé a velké i silnější a menší.... A jsou kvalitní.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Kvalita fakt stojí za to! Vyplatí se to nejen cenově ale i tak, že pak nemusíte každý měsíc lítat po obchodech a shánět ty, které vám nejlíp padnou :) Já mám už rok jedny oblíbený džíny z answear.cz a zatím jsou skoro jako nový! A navíc taky nebyly nijak extra drahý ;)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Kvalitní neznamená předražené. Ale koho dnes zajímá kvalita, když to všechno stejně šijou na to, aby to vydrželo jednu sezónu. A když to vydrží dýl tak si po třech letech už stejně budete připadat trapně že to nosíte.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Těžko říct, co se dá považovat za kvalitu...myslím si, že džíny ze Zary za 1500,- můžou vydržet stejně jako džíny z Terranovy za 399,-...asi záleží na konkrétním kusu...a pak jsou tady samozřejmě i dražší a kvalitnější značky, příklad Pepe Jeans, který maj džíny za 2 500,-..do toho bych určitě nešla!

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Porovnávat Zaru a Terranovu je výsměch, navíc bych se nedivila kdyby to šili v té samé čínské fabrice! Pepe co? To je úpně stejná s.... Asi má každý jiné měřítko kvality.

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Před pár lety kvantitu, teď už naštěstí kvalita. Patery černý skinny jsou fakt na nic. Jedny pořádný, který vydržej jsou lepší investice.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
TOPlist