autor:

Čím fotíte? Jaký fotoaparát vybrat?

kategorie:
Fotografování
publikováno:
počet komentářů:
15

Kompakt, zrcadlovka, Polaroidy, Lomo, staré analogové fotoaparáty? Co považujete za nejlepší? Diskuze na téma "Jaký fotoaparát vybrat?", poraďte a podělte se s ostatníma o zkušenostmi, které s foťáky máte. Dnes, není opravdu lehké si správně vybrat;) Minirecenze od uživatelů jsou pořád tím nejlepším vodítkem ke koupi!

Nahlásit X Odpovědět

15 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Většina fotek, které z něho vylezou jsou nepoužitelné. Když už chce někdo deformovat obraz, ať si pohraje s photoshopem, nebo projede fotky v instagramu, takhle ani neví co mu vyleze..

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Já osobně, používám k focení Canon 400D! Neni to zrovna špičkový model, ale mě úplně stačí! Doporučuji společně s 50mm objektivem! Ty s nímky, které z něho potom lezou, jsou mnohem lepší to mi věřte!:)

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Mám Samsung PL120. Žádný velký zázrak, ale mě úpně stačí, má spoustu možností nastavení, které mě baví... Samozřejmě nic pro náročné, ale když mi spadne aspoň nevidim tmu před očima.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Když jsem byl malej fotilo se na film, žádné digitály nebyly, dnes si říká fotograf každý, kdo má nainstalovaný instagram v telefonu!

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
   • Oni nějaký fotky lezou z instagramu? Fakt?

    Máte je někdo mimo mobil? Opravdu? Nemyslím paměťovou kartu, cloud nebo HD v PC.
    Publikujte fotky někdo mimo FB?

    Měl jste někdo výstavu mimo webovou galerii na rajčeti?

    Viděl jste někdo někdy fotky z iPhonu zvětšené na A4 a vytištěné?

      2   0 Nahlásit X Odpovědět
    • Nejde snad o to, jestli má někdo výstavu, nebo ne. Fotografie zanamenává okamžik v obraze a spousta lidí dokáže vyloudit mnohem zajímavější snímky ze svého telefonu, než mnozí sebezvaní fotografové s výbavičkou, kterou budou splácet ještě dalších 10 let.

       0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Tak určitě záleží jestli jde o volnou, nebo komerční tvorbu. Zajímalo by mě, kolik by se našlo lidí, co fotí komerční zakázky třeba na dvouoké zrcadlovky, nebo filmové kompakty. Protože víme, že tací určitě jsou.
  Jinak já fotím Canonem 5DmarkII, ještě do nedávna to byla jednička, ale už prostě nestačila. Hlavně v rychlosti a pak samozřejmě už byla hodně opotřebovaná. Je to jako bych používal dial-up internetový připojení. Dřív to stačilo, teď už vůbec.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
TOPlist