autor:

Nejlepší a nejtrapnější módní blog ?

kategorie:
Fashion
publikováno:
počet komentářů:
12

Porovnávat české a světové blogy je nesmysl, ale ohodnotit je odděleně můžeme. Je v online světě někdo, na jehož příspěvky se těšíte, klikáte dennodenně a inspirujete se? A naopak někdo, na jehož web jdete z recese, jestli nový post může v trapnosti překonat ten minulý?

Nahlásit X Odpovědět

12 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Když nebudu počítat slečny, které blogování vůbec nerozumí a budu vybírat mezi těmi známými, tak pak je to jednoznačně černá moora Úsměv Není mi sympatická a připadá mi arogantní. Ale blog zase tak špatný nemá, to se musí nechat, ale nelíbí se mi to její vyjadřování. Moje nejoblíbenější blogerka byla Lili, ale ta je prej nakonec chlap, takže mám smůluÚsměv měla by se vrátit.

      3   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Těžko najít nejlepší a nejhorší módní blog v ČR. Když veškeré žebříčky nejsou vůbec nezávislé, ale záleží na tom jak se jednotlivé blogy propagujou. Podle mě jsou nejlepší ty které mají nejvíc komentářů a autor/ka neodpovídá na každý z nich. Tím si dost vynucuje pozornost.

      2   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Žádný není trapný, všichni se snaží. Jen na to někdo má a někdo nemá a navíc je to jen taková bublina. Stejně jako každý chlap chce být podnikatel - a pak je zadlužený a v mínusu. Tak každá mladá holka chce být blogerka a velká celebrita, ale na to nás je v ČR moc málo děti.

      1   0 Nahlásit X Odpovědět
TOPlist